راهنمای جامع کیف پول بلاک چین برای سال 2022

چکیده : کیف پول بلاک چین چیست؟
یک کیف پول بلاک چین چگونه کار می کند؟
راه های ایمن سازی پول بلاکچین
مزایای استفاده از کیف پول های بلاک چین
راهنمای جامع کیف پول بلاک چین برای سال 2022 - Blockchain

راهنمای جامع کیف پول بلاک چین برای سال 2022

کیف پول بلاک چین Blockchain – بلاکچین

انقلاب ارزهای دیجیتال برای مدتی طولانی متوقف نخواهد شد. و برای به دست آوردن مزایای این انقلاب، شرکت های جهانی مبلغ خوبی را در توسعه بلاک چین سرمایه گذاری می کنند. با این حال، معامله در ارزهای دیجیتال و بیت کوین بسیار ساده تر است، اما شفافیت کافی در مورد کیف پول های بلاک چین در بین کاربران وجود ندارد.

بسیاری از مردم نگران یافتن کیف پول بلاک چینی مناسبی هستند که بتوانند از آن برای ذخیره دارایی های ارز دیجیتال با ارزش استفاده کنند. تعدادی سوال وجود دارد که می تواند در ذهن شما ایجاد شود مانند کیف پول بلاک چین دقیقا چیست؟ آیا ناشناس و امن است؟ چرا توسعه بلاک چین؟ و غیره

در این وبلاگ به این سوالات پاسخ می دهیم و همچنین مزایای کیف پول های بلاکچین را به شما نشان می دهیم. پس اجازه دهید شروع کنیم.

بررسی کامل کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول بلاکچین Blockchain

کیف پول بلاک چین چیست؟

کیف پول های Blockchain به عنوان یکی از جنبه های مهم صنعت بلاک چین در نظر گرفته می شود. که سهولت تبادل وجوه را به کاربران تامین می کند.

کیف پول های بلاکچین را می توان به عنوان کیف پول های مجازی یا دیجیتالی تعریف کرد که می توان از آنها برای ذخیره بیت کوین یا ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

به طور کلی، کیف پول های Blockchain مانند قفسه های بانکی برای ارزهای دیجیتال هستند. آنها موجودی حساب، توکن های ICO، بیت کوین یا سایر راه حل های پرداخت دیجیتال ضروری را به کاربران نشان می دهند.

به طور خلاصه، کیف پول بلاک چین یک نوع نرم افزار است که هویت منحصر به فرد ارزهای دیجیتال را ذخیره می کند. کیف پول بلاک چین از انتقال وجوه بین طرف های مختلف با ارائه امنیت درجه یک به آنها پشتیبانی می کند.

یک کیف پول بلاک چین چگونه کار می کند؟

استفاده از کیف پول های بلاکچین آسان تر است.

  • هر کسی می تواند با دانلود کیف پول های Blockchain از طریق تلفن های هوشمند یا سایر دستگاه های تلفن همراه، استفاده از کیف پول های بلاک چین را آغاز کند.
  • اما زمانی که می‌خواهید کیف پول بلاک چینی با ویژگی‌های غنی بسازید، لازم است که عملکرد آن را با جزئیات درک کنید.

پس از دانلود کیف پول Blockchain، کاربر یک کلید عمومی تولید شده به صورت خودکار دریافت می کند، که به آن آدرس عمومی نیز می گویند.

کاربران می‌توانند کلید عمومی را با افرادی که می‌خواهند به آنها پرداخت کنند، به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، کاربر یک کلید خصوصی نیز دریافت می کند . که می تواند به عنوان جنبه اصلی در کار کیف پول Blockchain در نظر گرفته شود.

کاربران نمی توانند ریسک فاش کردن کلیدهای خصوصی را داشته باشند. اگر این کار را انجام دهد، تمام ارزهای دیجیتال را که در کیف پول خود دارد از دست خواهد داد.

علاوه بر این، اگر کاربر بخواهد مالکیت کیف پول را به شخص دیگری منتقل کند، باید از تطابق کامل کلید خصوصی با آدرس عمومی اطمینان حاصل کند.

 تراکنش هایی که از طریق کیف پول بلاک چین انجام می شود، کاملاً رمزگذاری شده است. در نتیجه، کیف پول‌های طرف‌های مربوطه منعکس کننده تغییرات زمان واقعی در موجودی کیف پول هستند.

راه های ایمن سازی پول بلاکچین

ایمن کردن کیف پول بلاکچین با کلیدهای خصوصی و آدرس های بلاک چین عمومی یک چیز کاملاً رایج است. جدا از این، چندین ویژگی امنیتی مهم دیگر وجود دارد که امنیت کیف پول Blockchain را تقویت می کند:

محافظت از رمز عبور

یک رمز عبور قوی یک نیاز حیاتی برای ایمن کردن کیف پول بلاکچین است.

احراز هویت دو طرفه

کیف پول بلاکچین باید از فرآیند تأیید دو مرحله ای برای ایمن کردن دسترسی کاربر پشتیبانی کند.

تایید ایمیل

اطمینان حاصل کنید که کیف پول بلاکچین یک ویژگی تأیید ایمیل برای تأیید پرداخت ارائه می دهد. این ویژگی را می توان در زمان راه اندازی کیف پول Blockchain فعال کرد.

مزایای استفاده از کیف پول های بلاک چین

در دهه 1990، بلاک چین به دلیل شروع بیت کوین در سال 2009 به یک گزینه محبوب جهانی تبدیل شد.

از آن زمان، از آن در صنایع مختلف برای کشف فرصت های بیشتر و بیشتر برای اجرای موارد استفاده موفق استفاده می شود.

آی‌بی‌ام، فیسبوک، مایکروسافت، والمارت و غیره برخی از برندهای برجسته‌ای هستند، که با موفقیت از قدرت بیت‌کوین استفاده کرده‌اند.

در اینجا ما مزایای قابل توجه توسعه بلاک چین را بررسی خواهیم کرد:

تضمین امنیت بالا

تضمین امنیت بالا
اکثر مشتریان نسبت به استفاده از راه حل های پرداخت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین شک دارند. زیرا اطلاعات حداقلی در مورد پروتکل ها دارند.

در نتیجه، کاربران باید برای تقویت امنیت کیف پول بلاکچین خود به ارائه دهندگان کیف پول اعتماد کنند.

بنابراین، این وظیفه ارائه دهندگان کیف پول بلاکچین است، که در مورد این کیف پول ها برای مشتریان خود آگاهی ایجاد کنند.

علاوه بر ناآگاهی، مردم از هک شدن کیف پول خود توسط مجرمان سایبری نیز می ترسند.

این یکی دیگر از دلایل ترس از کلاهبرداری های مالی است. زیرا کاربران می توانند به راحتی به دلیل بی دقتی در دام آنها گیر بیفتند.

رهایی از دردسرهای تبدیل ارز

هنگام پرداخت حواله های بین المللی، با نرخ های مبادله ارز که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، روبرو می شوید. اما استفاده از کیف پول های بیت کوین از دردسر دریافت و تبدیل در مراحل مختلف صرف نظر می کند. زیرا پرداخت در مقیاس استاندارد انجام می شود.

  • جدا از این، به دلیل تبدیل ارز هیچ تاخیری در ارسال یا دریافت پرداخت وجود ندارد.
  • همچنین، تراکنش های کیف پول بیت کوین فاقد هرگونه کارمزدی است. که در نتیجه تبادل ارز را برای کاربران آسان تر و مقرون به صرفه کند.

بنابراین اینگونه است که یک کیف پول بلاک چین کاربران را از دردسرهای تبدیل ارز آزاد می کند.

آسان برای استفاده

استفاده از کیف پول سفارشی شده بسیار راحت و آسان است. زیرا کاربر می تواند چندین ارز دیجیتال را با اولویت بندی ویژگی های خاص مدیریت کند.

شما باید رنگ هایی را مشخص کنید که درک راحت همه چیز را برای کاربر آسان تر می کند.

این سفارشی سازی در ایجاد یک رابط کاربر پسند که تعامل کاربر را در پلتفرم افزایش می دهد، اساسی است.

علاوه بر این، سفارشی‌سازی  یک USP است، که به مدیر کمک می‌کند تا دامنه توجه کاربر را هدف قرار دهد و تغییراتی را بر اساس آن انجام دهد.

خطوط نتیجه گیری

امیدواریم که اکنون دید روشنی از کیف پول های بلاک چین همراه با عملکرد آنها داشته باشید.

مزیت اصلی استفاده از کیف پول بلاکچین، تضمین امنیت به لطف کلیدهای خصوصی است.

علاوه بر این، انتقال وجه را با کمک آدرس های مختلف کیف پول عمومی ساده می کند.

منبع  ReadWrite