چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟

چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟

با مطالعه مقاله نحوه یافتن آدرس BEP20 در کیف پول تراست ولت  Trust Wallet که در مجله تهران لجر منتشر شده است. با نحوه دریافت آدرس زنجیره ای هوشمند اپلیکیشن تراست ولت خود آشنا خواهید شد. 

آدرس BEP20 در Trust Wallet

برای یافتن آدرس زنجیره هوشمند (BEP20 ) خود در کیف پول تراست، کافیست از طریق گزینه افزودن توکن، نام زنجیره هوشمند را جستجو کنید. تا در صورت غیرفعال بودن این توکن، آن را فعال کنیم.

چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟ 2
چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟1

سپس در لیست توکن های فعال، گزینه Smart Chain را که دارای لوگویی با پس زمینه تیره است، انتخاب کنید. در پروفایل این توکن از دکمه های آبی رنگ گزینه Receive را انتخاب کرده و با استفاده از گزینه Copy آدرس BEP20 را کپی کنید.

همچنین می‌توانیم توکن‌های BNB در پلتفرم BEP2 را با هزینه بسیار کم از طریق گزینه Swap در نوار پایین کیف پول اعتماد به توکن‌های BNB در پلتفرم BEP20 تبدیل کنیم.

چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟ 3
چگونه آدرس BEP20 را در کیف پول تراست ولت پیدا کنیم ؟ 3
Trust Wallet

بایننس BEP20 چیست؟

پلتفرم بایننس موفق شده است یکی از سریع ترین بلاک چین ها را در دنیای بلاک چین توسعه دهد. بایننس زنجیره هوشمند Binance را با هدف افزایش سرعت و کاهش هزینه تراکنش ها توسعه داده و استاندارد BEP20 خود را معرفی کرده است.

بایننس BEP2 چیست؟

BEP2 یکی دیگر از بلاک چین های بایننس است. در این بلاک چین، سرعت تراکنش کمتر و هزینه تراکنش بالاتر از زنجیره هوشمند یا BEP20 است. همچنین کاربران باید هنگام انتقال توکن ها، بلاک چین مورد نظر را با دقت انتخاب کنند تا مشکلی برای انتقال و تراکنش های آنها پیش نیاید.

سوالات متداول

  • برای این کار روی پروفایل smart chain، گزینه دریافت را انتخاب کرده و آدرس را کپی کنید.

بایننس زنجیره هوشمند Binance را با هدف افزایش سرعت و کاهش هزینه تراکنش ها توسعه داده و استاندارد BEP20 خود را معرفی کرده است.