به حداکثر رساندن عمر باتری لجر نانو ایکس

به حداکثر رساندن عمر باتری لجر نانو ایکس

به حداکثر رساندن عمر باتری لجر نانو ایکس

Ledger Nano X دارای باتری لیتیوم یونی 100 میلی آمپر ساعتی است که چندین ساعت در استفاده و چند ماه در حالت بیکار با شارژ کامل دوام می آورد. برای به حداکثر رساندن عمر باتری و طول عمر Ledger Nano X، نکات این مقاله را دنبال کنید.

شارژ باتری لجر نانو ایکس

باتری را تا 100% شارژ کنید تا حداکثر عمر باتری چند ساعت در استفاده را داشته باشید. به سادگی پورت USB-C را به یک منبع تغذیه USB وصل کنید تا آن را شارژ کنید. نماد وضعیت باتری در گوشه سمت راست بالا نماد شارژ را نشان می دهد.

تا زمانی که باتری را دوباره شارژ نکنید، نیازی به تخلیه کامل باتری نیست. عمر باتری در حال استفاده با شارژ کردن دستگاه در هر زمان که می توانید به بهترین وجه حفظ می شود. برای بررسی میزان شارژ باتری، هر دو دکمه را نگه دارید تا به مرکز کنترل دسترسی پیدا کنید.

به حداکثر رساندن طول عمر باتری

توجه داشته باشید برای ذخیره سازی طولانی
اگر قصد دارید Ledger Nano X خود را برای مدت طولانی تری ذخیره کنید، عمر باتری با شارژ کامل هر چند ماه یکبار حفظ می شود.

پس از شارژ کامل، دستگاه را خاموش کرده و در مکانی خنک و بدون رطوبت نگهداری کنید.

بهتر است Ledger Nano X خود را برای مدت طولانی با شارژ بسیار کم ذخیره نکنید، زیرا ممکن است بر ظرفیت باتری تأثیر منفی بگذارد.

پایان عمر باتری لجر نانو ایکس

Ledger برنامه جایگزینی باتری ارائه نمی دهد. اگر ظرفیت باتری بیش از قابل استفاده بودن عملا کاهش یافته است، دستگاه را می توان با اتصال آن به منبع تغذیه با استفاده از کابل USB استفاده کرد.

منبع  Ledger Support