سیف پال احراز هویت را برای استفاده از بایننس اجباری کرد.

چکیده : سیف پل (SafePal) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با پیروی از سیاست‌های بایننس، احراز هویت را اجباری می‌کند. و بدین ترتیب پرونده استفاده کاربران بدون KYC از صرافی بایننس بسته شد.
سیف پال احراز هویت را برای استفاده از بایننس اجباری کرد.

سیف پال احراز هویت را برای استفاده از بایننس اجباری کرد.

اجبار احراز هویت بایننس سیف پال

مرداد سال گذشته بود که صرافی بایننس به منظور انطباق با قوانین نظارتی جهانی، تمامی کاربران را ملزم به احراز هویت کرد. با این حال علی‌رغم اجباری شدن احراز هویت، کاربران می‌توانستند با استفاده از کیف پول سیف پل و DApp ترید بایننس در این ولت، بدون نیاز به طی مراحل احراز هویت (KYC) فعالیت کنند.

اما امروز سیف پال (SafePal) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با پیروی از سیاست‌های بایننس، احراز هویت را اجباری می‌کند. و بدین ترتیب پرونده استفاده کاربران بدون KYC از صرافی بایننس بسته شد.

به گزارش صرافی بیت گرند و به نقل از بلاگ سیف پل، توسعه‌دهندگان این کیف پول امروز در پستی اعلام کردند احراز هویت سطح متوسط صرافی بایننس از تاریخ ۱۲ مه (۲۲ اردیبهشت) برای استفاده از خدمات این صرافی اجباری خواهد بود.

اطلاعیه تغییرات مهم درباره تأیید هویت بایننس DApp

سیف پل اولین کیف پول دیجیتال غیرمتمرکز است. که تجربه استفاده از بایننس را در خود ادغام کرده است.

کاربران می‌توانند از طریق DApp ترید بایننس در کیف پول سیف پل به محصولات و خدمات این صرافی دسترسی داشته باشند. و از آن‌ها استفاده کنند.

بر اساس آخرین شرایط خدمات بایننس، به منظور ارائه محیطی امن برای همه و حفاظت از کاربران، احراز هویت در این صرافی اجباری شده است.

به همین منطور، سیف پل نیز تغییرات زیر را در Dapp ترید بایننس در این کیف پول اعمال می‌کند:

  • از ساعت ۴:۳۰ بامداد روز ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) به وقت تهران، تمامی کاربران جدید برای دسترسی به قسمت ترید بایننس در کیف پول سیف پال و استفاده از خدمات مختلف نظیر واریز، برداشت و معاملات، ملزم به تکمیل احراز هویت سطح متوسط (Intermediate) هستند.
  • دسترسی کاربران فعلی که هنوز احراز هویت سطح متوسط خود را تکمیل نکرده‌اند، به طور موقت به حالت «Withdraw Only» تغییر خواهد کرد و تنها محدود به برداشت، لغو سفارش‌ها، بستن موقعیت‌ها و بازخرید توکن‌ها خواهد بود. دسترسی این کاربران پس از تکمیل احراز هویت سطح متوسط، دوباره به حالت عادی خود بازخواهد گشت.
  • گفتنی است این تغییرات فقط در DApp ترید بایننس در کیف پول سیف پل اعمال می‌شود و تغییری در سایر خدمات غیرمتمرکز این کیف پول از جمله دریافت و ارسال رمزارز، سواپ، بریج، کسب درآمد، قسمت Dappها و … به‌وجود نخواهد آمد.

سیف پل اکیدا به کاربران توصیه می‌کند به منظور جلوگیری از تاخیر در فرآیند احراز هویت و محدودیت در دسترسی، هرچه سریع‌تر مراحل احراز هویت خود در صرافی بایننس را تکمیل نمایند.

لازم به توضیح است که احراز هویت صورت گرفته از طرف صرافی بایننس انجام خواهد شد. و کیف پول سیف پل دخالتی در انجام این پروسه ندارد.

اجباراحراز هویت بایننس سیف پال

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای ایرانیان، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس در ساعات کاری  ( 9:30 الی 17:30 )

02128423217   –   09353810897

احراز هویت بایننس سیف پال

کیف پول سیف پل این تغییرات را برای کمک به اقدامات بایننس در زمینه احراز هویت مشتری و مبارزه با پولشویی انجام می‌دهد. این کار حفاظت از کاربران را افزایش داده و با پولشویی مقابله می‌کند.

نکته: سیف پل دقایقی قبل اعلام کرد که برای تعمیر و نگهداری سیستم، سرویس‌های Binance DApp و Swap در تاریخ ۱۱ می (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت) از ساعت ۴:۴۰ بامداد تا ۱۴:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران به مدت ۱۰ ساعت از دسترس خارج خواهند بود. در طول تعمیر و نگهداری، برداشت از Binance DApp و استفاده از سرویس Swap از دسترس خارج خواهند شد. سایر خدمات مانند سپرده‌ها، معاملات نقدی، معاملات آتی و پس‌انداز بایننس در طول نگهداری تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند. لازم به ذکر است که برداشت از Binance DApp دقیقا ۱۰ دقیقه قبل از شروع تعمیر و نگهداری به حالت تعلیق در می آورد. لذا کاربران باید در برنامه‌ریزی ‌برای خارج کردن وجوه خود از برنامه بایننس، این موضوع را لحاظ کنند.

فرآیند احراز هویت برنامه بایننس در سیف پل چگونه است؟

هشدار: توجه داشته باشید که با بروز اتفاقات این‌چنینی، افراد سود جو و کلاهبردار با سو استفاده از این فضا با عناوینی مثل «انجام احراز هویت بایننس در سیف پل» پیشنهاداتی را مطرح می‌کنند و در نهایت موجودی کاربران را به سرقت می‌برند. به یاد داشته باشید در اختیار گذاشتن هرگونه اطلاعات کاربری از حسابتان یا استفاده از روش پاسپورت‌های جعلی دارایی شما را به خطر می‌اندازد و در نهایت به دسترسی افراد سودجو به حساب کاربری شما و سرقت موجودی آن منجر می‌شود.

توصیه ما استفاده از صرافی های معتبر و دارای مجوز جهت خرید مدارک احراز هویت بایننس می باشد.

در صورتی که مدارک لازم برای احراز هویت برنامه بایننس در کیف پول سیف پل را در اختیار دارید.

و قصد انجام چنین کاری را دارید، لازم است که پس از ورود به این برنامه مطابق عکس زیر بر روی پروفایل خود کلیک کنید.

و گزینه Identity Authentication را انتخاب کنید. و سپس در باکس باز شده گزینه Verify Now را انتخاب کنید.

برای مشاهده جزییات بیشتر از این روند به این صفحه مراجعه نمایید.

مراحل انجام احراز هویت بایننس منبع: بلاگ سیف پل

فراموش نکنید شما برای انجام این پروسه باید پاسپورت با تابعیت کشورهای غیرتحریمی از جانب بایننس داشته باشید. 

توجه داشته باشید که استفاده از پاسپورت ایرانی برای احراز هویت امکان‌پذیر نیست. حتی در صورتی که دارای پاسپورت غیر ایرانی باشید. اما ملیت ایرانی شما درج شده باشد، باز هم مشمول تحریم‌های بایننس خواهید شد.

همچنین در صورت استفاده از پاسپورت جعلی، در صورتی که صرافی بایننس متوجه این موضوع شود، احتمال بلوکه شدن دارایی برای همیشه بسیار افزایش می‌یابد.

در نتیجه استفاده از این روش‌ اصلا توصیه نمی‌شود.

همچنین توجه داشته باشید که قرار داشتن موجودی شما در برنامه بایننس کیف پول سیف پل به این معنی نیست که سرمایه شما در کیف پول شخصی قرار دارد. و طبیعتا تحت خطرات و قوانین مربوط به صرافی‌های متمرکز قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول احراز هویت بایننس سیف پال

خیر تمامی سرویس‌های دیگر این کیف پول نیازی به احراز هویت ندارند. و تنها استفاده از دپ بایننس در این کیف پول منوط به انجام KYC شده است.

اگر موجودی شما از طریق این دپ در صرافی بایننس قرار دارد، همچنان فرصت دارید تا نسبت به برداشت آن اقدام کنید.

و مطابق اطلاعیه سیف پل در این مرحله تنها امکان انجام واریز و معامله در دپ بایننس از شما سلب می‌شود.

ولی اکیدا توصیه می‌شود که هرچه زودتر سرمایه‌های خود را به یک کیف پول امن منتقل کنید.

در اطلاعیه سیف پل درج شده که کاربران فعلی پس از ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) همچنان حق برداشت، لغو سفارش‌ها و بستن موقعیت‌ها را دارند.

البته در این اطلاعیه مهلت معینی برای انجام این کار تعیین نشده است. بنابرین می‌توان گفت که شواهد حاکی از این است که اگر پوزیشن شما در زیان است، همچنان می‌توانید پوزیشن معاملاتی خود را باز نگه دارید.

اما این احتمال وجود دارد که در آینده بایننس در این زمینه اطلاعیه‌ای را منتشر کند. و مهلتی برای این کار تعیین کند.