معرفی نسخه جدید کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

چکیده : لجر نانواس: ورژن جدید سخت افزاری ۲.۰.۰ در دسترس قرار گرفت! لجر ورژن جدیدی از بروزرسانی سخت افزاری خود را به کاربران عرضه نموده است. ایجاد تجربه ی پردازشی با طراحی جدید در این نسخه ی بروزرسانی ۲.۰.۰ قابل توجه می باشد. همچنین اعتبار قراردادهای سپرده گذاری اتریوم ۲.۰ را توسط خدمات شخص ثالث امکان پذیر می کند. ورژن جدید این سخت افزار (۲.۰.۰) هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است. این بروزرسانی تجربه ی کلی کاربر را با شروع و راه اندازی دستگاه بهبود می بخشد.
لجر نانواس: ورژن جدید سخت افزاری ۲.۰.۰

سیستمی با طراحی مجدد و راحت درآپدیت لجر نانو اس

برای کمک به تازه واردان و افراد مبتدی ، این به روزرسانی جریان جدیدی را روی صفحه به وجود می آورد.

با هدف دو برابر کردن درک کاربر از محصول و امنیت.

نسخه 2.0.0 ، مرحله مهم نوشتن عبارت بازیابی 24 کلمه ای را که تنها نسخه پشتیبان شما در صورت سرقت یا از بین رفتن دستگاه شما است ،  ساده می کند. (بله ، ما می دانیم که شما می دانید ، اما باز تکرار و تاکید می کنیم، هرگز 24 کلمه بازیابی خود را به کسی ندهید!)

این کار  با درج صفحات اضافی قبل و بعد از نمایش و تأیید عبارت بازیابی انجام می شود. تأیید 24 کلمه نیز ساده و کوتاه شده است. اکنون از بین 24 کلمه عبارت بازیابی ، 4 کلمه، انتخاب شده است. برای تأیید آن دیگر نیازی به جستجوی تک تک 24 کلمه نیست.

نسخه جدید لجر نانو اس

ویژگی کنترل مرکزی

به دنبال بروز رسانی و تغییرات لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)،  این آپدیت لجر نانو اس  (Ledger Nano S) هم ، ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی را به ارمغان می آورد.

لجر نانو ایکس از کنترل مرکزی برخوردار می باشد و هم اکنون این ویژگی از این دستگاه به لجر نانو اس نیز انتقال پیدا کرده است.

به این منظور، هر دو دکمه ی فیزیکی بر روی دستگاه می بایست فشرده و نگه داشته شود تا کاربر به قسمت کنترل مرکزی هدایت شود. در این بخش عملکردهای متفاوتی را مستقیما در خود دستگاه می توان انجام داد؛ از جمله ی این عملکردها می توان به این موارد اشاره کرد:

♦ دسترسی به تنظیمات،

♦  قفل کردن دستگاه

♦ حذف نمودن برنامه های ارز ها مستقیما از روی دستگاه

نسخه آپدیت لجر نانو اس

پس از انتشار اخیر لجر نانو ایکس، این نسخه ی بروزرسانی جدید لجر نانو اس (سخت افزاری) از الگوریتم استخراج EIP2333 پشتیبانی می کند. این قابلیت رمزنگاری این امکان را ایجاد می کند تا با اطمینان کامل معامله ی اتریوم ۲.۰ را در لجر نانو اس خود امضا نمایید.

این ستاره ی لجر تجربه ای آسان تر، امن تر و لذت بخش تر را ارائه کی کند. از این رو، این بروزرسانی سخت افزاری جدید لجر نانو اس از چندین پیشرفت UI و UX پشتیبانی می کند.

به منظور تسهیل روند دانلود نرم افزار، نواری برای نمایش درصد دانلود بر روی دستگاه قرار داده شده است.

علاوه بر این، اکنون با بروزرسانی جدید لجر نانو اس عملکردهای جدید اضافه شده است. زمان رمز ورودی و فعال سازی محافظ صفحه نمایش را بطور جداگونه می توان در قسمت تنظیمات امنیت تعیین نمود.

برای انجام این کار کافی است تا با فشردن و نگه داشتن دکمه ها وارد قسمت تنظیمات شوید. سپس امنیت (Security) را انتخاب نمایید. با توجه به نیاز خود، رمز ورودی (Pin lock) و یا محافظ صفحه نمایش (Screensaver) را تأیید و زمان مورد نظر را تعیین نمایید.

هر دو زمان به طور پیش فرض در همان مقدار قبلی ذخیره شده اند. کاربر می تواند با توجه به راحتی خود آن را تغییر دهد.

با توجه به پیشرفت های مختلف این بروزرسانی اعم از پردازنده، الگوریتم، تجربه ی کاربری و غیره، مقدار سیستم عامل افزایش یافته است.

با این حال، از اندازه ی اکثر برنامه های ارزها کاسته شده تا این افزایش حجم جبران شود.

منبع     Ledger