WEB3 را با لجر نانو اس ایمن کاوش کنید: LEDGER NANO S PLUS

WEB3 را با لجر نانو اس ایمن کاوش کنید: LEDGER NANO S PLUS

WEB3 را با لجر نانو اس ایمن کاوش کنید: LEDGER NANO S PLUS

چیزهایی که باید درباره کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس LEDGER NANO S PLUS بدانید:

– در سال 2016، لجر محبوب ترین کیف پول سخت افزاری جهان را برای ذخیره کلیدهای خصوصی و ایمن سازی دارایی های دیجیتال شما ایجاد کرد: Ledger Nano S.

– پنج سال بعد، Nano S به هدف خود برای ایمن سازی دارایی های دیجیتال میلیون ها کاربر دست یافت. اما واقعیت این است که دنیای کریپتو تغییر کرده است و کاربران ما بیشتر از ما می خواهند.

– Ledger Nano S Plus اکنون در دسترس است و هر آنچه در مورد Nano S دوست دارید را در کنار ویژگی‌های جدید به همراه دارد.

– Ledger Nano S Plus دستگاهی است که برای کاوش روان و ایمن DeFi، NFT و Web3 ضروری است. صفحه نمایش بزرگتر آن تجربه کاربری بهتری را امکان پذیر می کند. افزایش ظرفیت حافظه آن امکان نصب +100 برنامه را برای کاوش آزادانه کهکشان کریپتو فراهم می کند. درست مانند Ledger Nano S، Nano S Plus با Desktop و Android Mobile با کابل USB سازگار است.

LEDGER NANO S: محبوب ترین کیف پول سخت افزاری جهان

کیف پول سخت افزاری ایمن هنگام ورود به Web3 غیرقابل مذاکره است. وقتی صحبت از امنیت و اعتماد به میان می آید، لجر نانو اس یک دستگاه پیشرو در جهان است. این بر روی سیستم عامل خود Ledger، BOLOS، با یک تراشه عنصر امن اجرا می شود. کلیدهای خصوصی شما را آفلاین نگه می دارد تا دارایی های دیجیتال شما را ایمن کند. Nano S با طراحی ایمن است.

Ledger Nano S که در سال 2016 راه‌اندازی شد، اکنون محبوب‌ترین کیف پول سخت‌افزاری جهان است که امنیت عالی و مالکیت کامل رمزارز شما را ممکن می‌سازد. در زمان نگارش این مقاله، لجر بیش از 3 میلیون دستگاه Nano S را در سراسر جهان فروخته است.

سلام LEDGER NANO S PLUS

هنگامی که ما Ledger Nano S را ایجاد کردیم، اکثر کاربران در مورد Ledger به عنوان یک گاوصندوق قابل اعتماد فکر می کردند. همانطور که صنعت ما تکامل یافت، لجر با معرفی Ledger Live*، برنامه مدیریت دارایی دیجیتال یکپارچه ما، به یک پلتفرم Web3 تبدیل شد. جفت کردن کیف پول سخت افزاری خود با Ledger Live به شما این امکان را می دهد که رمزنگاری و NFT های خود را با کلیدهای خصوصی خود که به طور ایمن در کیف پول سخت افزاری خود ذخیره شده اند مدیریت کنید.

ما مفتخریم که 5 سال بعد، Nano S به هدف خود برای ایمن سازی دارایی های میلیون ها کاربر دست یافته است. اما واقعیت این است که دنیای کریپتو تغییر کرده است و کاربران ما بیشتر از ما می خواهند. ما در طول سال گذشته کار کرده‌ایم تا نسخه بعدی خط Ledger Nano را توسعه دهیم تا در سال‌های آینده به کاربران خود خدمات دهیم.

Ledger Nano S Plus دارای هر چیزی است که در مورد Nano S دوست دارید، از جمله امنیت کامل برای دارایی های دیجیتال شما و ظرفیتی برای توسعه دهندگان که برنامه خود را مستقیماً روی دستگاه آزمایش کنند.

همچنین دارای ویژگی های جدیدی است، از جمله:

  • تجربه کاربری روان تر: صفحه نمایش بزرگ، پیمایش و انجام معاملات را آسان می کند.
  • حافظه بیشتر: می توانید بیش از 100 برنامه را به طور همزمان نصب کنید. و بیش از 5500 دارایی دیجیتال را مدیریت کنید.
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس پلاس LEDGER NANO S PLUS
صفحه نمایش بزرگتر، حافظه بیشتر: Ledger Nano S Plus

Ledger NanoS Plus دستگاهی است که برای ایمن کردن رمزارزها و NFT های شما و ورود هموار به دنیای DeFi و Web3 ضروری است.
درست مانند Ledger Nano S، Nano S Plus با Desktop و Android Mobile با کابل USB سازگار است.

پاسکال گوتیه، رئیس و مدیرعامل Ledger، می‌گوید: «Ledger Nano S Plus یک نانو اس روی استروئیدها است. فضای بیشتری برای لذت بردن آزادانه از دنیای همیشه در حال گسترش DeFi و NFT در اختیار شما قرار می دهد. ما به بهبود دستگاه‌های سخت‌افزاری پیشرو در جهان ادامه می‌دهیم تا به شما امکان کاوش ایمن در اکوسیستم Web3 را بدهیم.»

فاز بعدی در سفر سخت افزاری ما

در ابتدا، استفاده از دستگاه های لجر ساده بود: رمزنگاری خود را به کیف پول لجر خود ارسال کنید و آن را آفلاین نگه دارید.
اما ما همچنین امنیت کیف پول سخت افزاری را در کنار راحتی هنگام مدیریت دارایی های دیجیتال می خواهیم.
چه بخرید، چه بفروشید، چه مبادله کنید، چه دارایی های دیجیتال خود را رشد دهید، چه NFT را نمایش دهید یا یک بازی بلاک چینی انجام دهید، نیازی نیست که راحتی و امنیت را فدای آن کنید. به همین دلیل است که نانو اس پلاس کاملا منطقی است.

از کاتالوگ برنامه های Ledger Live در بخش Ledger Live Discover دیدن کنید تا لیست رو به رشد برنامه های Web3 ما را بیابید. و با ما همراه باشید، زیرا به زودی سورپرایزهای بیشتری در راه است.