بهترین کیف پول سخت افزاری؟ چرا کیف پول سخت افزاری لجر را انتخاب کنیم؟

چکیده : با Ledger Live، می توانید بیش از 5500 سکه و توکن را به صورت ایمن مدیریت کنید. از جمله بیت کوین، اتریوم، XRP و موارد دیگر.
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس بهترین کیف پول سخت افزاری

بهترین کیف پول سخت افزاری؟ چرا کیف پول سخت افزاری لجر را انتخاب کنیم؟

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس بهترین کیف پول سخت افزاری (کیف پول Ledger)

 • نکات کلیدی:
  – کیف پول سخت افزاری لجر، همراه با برنامه Ledger Live، بهترین راه حل برای ایمن سازی، ذخیره و مدیریت دارایی های رمزنگاری شما است.

  – کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر دارای امنیت پیشرو در صنعت هستند تا رمزارز و NFT‌های شما را همیشه امن نگه دارند.

  – برنامه Ledger Live یک فروشگاه یک مرحله ای برای ارزهای دیجیتال و NFT شما است. خرید، فروش، مبادله و رشد دارایی های خود با شرکای ما – به راحتی و ایمن.

  – با Ledger می توانید بیش از 5500+ دارایی رمزنگاری، از جمله NFT ها را ایمن، ذخیره و مدیریت کنید.

  – Ledger محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری در جهان را می سازد: بیش از 5 میلیون فروش.

  – چرا لجر را انتخاب کنید؟ زیرا ما بهترین محصول را برای ایمن نگه داشتن رمزارزها و NFT های شما ارائه می دهیم.

کلمه ی حضانت یک فکر دلهره آور است: این امر مستلزم یک رابطه ی دقیق بین سهولت استفاده و امنیت مطلق است.

چرا لجر را انتخاب کنید؟ زیرا لجر آنچه را که شما نیاز دارید در اختیار دارد.

اگر دارایی های رمزنگاری شده دارید، به مکانی امن برای ذخیره وجوه خود نیاز دارید. احتمالاً می دانید که نباید آن را در صرافی ذخیره کنید. و کیف پول سخت افزاری بهترین راه برای محافظت از کلیدهای خصوصی شما است.

وقتی صحبت از کیف پول های سخت افزاری می شود، تصمیم گیری در مورد گزینه مناسب می تواند سخت باشد. اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. در این مقاله، ما مهم‌ترین چیزهایی را که باید در نظر گرفته شود، بیان می‌کنیم – و نشان می‌دهیم که چرا دستگاه‌های لجر بهترین راه‌حل هستند.

کلیدهای خصوصی خود را به صورت ایمن در اختیار داشته باشید.

کلیدهای خصوصی خود را به صورت ایمن در اختیار داشته باشید
هنگامی که شما صاحب رمزارز هستید، چیزی که واقعاً دارید یک کلید خصوصی است که به شما امکان دسترسی به سکه های خود را می دهد. شما باید تنها کسی باشید که کنترل این کلید را در دست دارید – و باید آن را ایمن نگه دارید.

کیف پول سخت افزاری لجر، همراه با برنامه Ledger Live، بهترین راه برای ایمن سازی رمزارزها و NFT های شما است. کیف پول سخت افزاری شما کلید خصوصی شما را همیشه در یک تراشه ایمن تایید شده محافظت می کند. هیچ کس جز شما نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد. هر تراکنش باید در صفحه نمایش قابل اعتماد دستگاه تأیید شود و به طور فیزیکی توسط شما تأیید شود.

کیف پول شما همچنین به شما این آزادی را می دهد که رمزنگاری خود را به تنهایی مدیریت کنید. با برنامه Ledger Live، می‌توانید رمزنگاری خود را به صورت ایمن خریداری، مبادله و رشد دهید – در یک برنامه.

ارتباط درخشان این دو عنصر رضایت شما را از مالکیت واقعی به ارمغان می آورد – به عبارت ساده، اکوسیستم لجر شما را قادر می سازد تنها مسئول پول خود باشید.

برنامه Ledger Live: یک فروشگاه برای ارز دیجیتال

کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر همراه با اپلیکیشن Ledger Live هستند. می توانید بیش از 5500 سکه و توکن را با این برنامه، مستقیماً از تلفن هوشمند یا دسکتاپ خود مدیریت کنید. به شما امکان دسترسی به چندین سرویس رمزنگاری مختلف را می دهد.

مستقیماً از طریق گره اعتبار سنجی لجر استیک کنید.

مستقیماً از طریق گره اعتبار سنجی لجر Stake کنید.
Staking استیکینگ،  یکی از سودمندترین گزینه ها در فضای DeFi است. – و آیا می دانستید که اکنون می توانید مستقیماً از کیف پول خود، از طریق گره اعتبارسنجی خودِ لجر، شرط بندی کنید؟

می‌توانید از طریق پلتفرمی که از قبل می‌شناسید. و به آن اعتماد دارید، به‌طور ایمن وارد دنیای پرارزش استیکینگ (Staking) شوید. نحوه دسترسی به Staking را از طریق گره اعتبارسنجی لجر برای خودتان، دقیقاً در اینجا بیابید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس، یک فروشگاه یک‌جا برای کریپتو

 • کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر همراه با اپلیکیشن Ledger Live هستند.
 • می توانید 1800+ سکه و توکن را مستقیماً از تلفن هوشمند یا دسکتاپ خود با این برنامه مدیریت کنید.
 • به شما امکان دسترسی به چندین سرویس رمزنگاری مختلف را می دهد.

استیک ارز دیجیتال مستقیماً از طریق گره اعتبارسنجی LEDGER

استیکینگ یکی از سودمندترین گزینه ها در فضای DeFi است. آیا می دانستید که اکنون می توانید مستقیماً از کیف پول خود، از طریق گره اعتبارسنجی خود لجر، استیک کنید؟
شما می‌توانید از طریق پلتفرمی که از قبل می‌شناسید. و به آن اعتماد دارید، به‌طور ایمن وارد دنیای پاداش‌دهی استیکینگ ارز دیجیتال شوید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در لجر

شما می توانید بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، دش، USDT و استلار را مستقیماً از طریق Ledger Live از شرکای لجر، خریداری کنید. Ledger Live همچنین به شما امکان می دهد بیت کوین را در صورت نیاز به ارزهای فیات بفروشید.

مبادله ی یک رمزارز با دیگری (EXCHANGE)

یک رمزارز را با دیگری مبادله کنید. تا به طور بالقوه ارزش کسب کنید. یا یک دارایی کریپتو جدید را امتحان کنید.
مبادله رمزنگاری یک راه سریع و آسان برای تنوع بخشیدن به دارایی های شما، مستقیماً از طریق Ledger Live با شرکای لجر است.

دارایی های خود را افزایش دهید.

دارایی های خود را به روشی آسان با قرار دادن امن رمزارزهایی مانند Algorand، Cosmos، Tezos، Tron یا Polkadot و موارد دیگر رشد دهید. شما همچنین می توانید دارایی های دیجیتال را برای ایجاد علاقه قرض دهید.

تحت کنترل بمانید

با یک رابط ساده و واضح، Ledger Live به شما امکان می دهد موجودی فعلی خود را بررسی کرده و تمام تراکنش های خود را مدیریت کنید. بنابراین شما در همه حال کنترل کامل دارید.

با کیف پول سخت افزاری Ledger خود کنترل کامل را بدست آورید.

با یک رابط ساده و واضح، Ledger Live به شما امکان می دهد: موجودی فعلی خود را بررسی کرده. و تمام تراکنش های خود را مدیریت کنید. بنابراین شما در همه حال کنترل کامل دارید.

تمام اقدامات خود را مدیریت کنید.

تمام اقدامات خود را مدیریت کنید.
می‌توانید هر کاری را که در برنامه Ledger Live انجام می‌دهید در صفحه کیف پول Ledger خود مشاهده کنید.

آنچه را که در هر لحظه اتفاق می‌افتد، کنترل کنید. و با 2 دکمه همه تراکنش‌ها را به‌طور ایمن تأیید کنید. – به شما امنیت و آرامش کامل می‌دهد.

مدیریت 5500+ سکه و توکن

با Ledger Live، می توانید بیش از 5500سکه و توکن را به صورت ایمن مدیریت کنید. از جمله بیت کوین، اتریوم، XRP و موارد دیگر.

می‌توانید تمام دارایی‌های رمزنگاری پشتیبانی شده ما را در این صفحه بیابید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس بهترین کیف پول سخت افزاری

از بیش از 50 کیف پول سازگار استفاده کنید.

برای دارایی هایی که در Ledger Live پشتیبانی نمی شوند، می توانید به سادگی از یک کیف پول خارجی سازگار برای مدیریت رمزنگاری خود استفاده کنید. لیست را اینجا پیدا کنید.

دسترسی به گزینه های نامحدود DEFI

امور مالی غیرمتمرکز نسل جدیدی از بانکداری است که دلال و واسطه را برای افرادی مانند من و شما حذف می‌کند. این برنامه‌های مالی با استفاده از فناوری بلاک چین ساخته شده‌اند. و از شما می‌خواهند که برای مشارکت در ارزهای دیجیتال معامله کنید.

با ذخیره رمزارز خود در کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر، می‌توانید مستقیماً از رابط Ledger Live با بسیاری از خدمات DeFi تعامل داشته باشید. به این معنی که از بالاترین سطح امنیت و همچنین امضای واضح برای تراکنش‌های کلیدی برخوردار خواهید بود.

امنیت پیشرو در صنعت ارز دیجیتال

تنها کیف پول سخت افزاری تایید شده موجود در بازار

کیف پول Ledger اولین و تنها کیف پول سخت افزاری موجود در بازار است که توسط ANSSI، آژانس امنیت سایبری فرانسه تایید شده است.

حاوی یک عنصر امن (SE) - ایمن ترین تراشه

کیف‌پول‌های سخت‌افزاری لجر دارای یک تراشه تایید شده است که برای مقاومت در برابر حملات پیچیده طراحی شده است. آنها می توانند داده های رمزنگاری مانند کلیدهای خصوصی را به صورت ایمن میزبانی کنند.

سیستم عامل سفارشی برای محافظت بیشتر

کیف پول Ledger تنها کیف پول سخت افزاری دارای سیستم عامل سفارشی است. (BOLOS) برای محافظت در برابر حملات مخرب و جداسازی برنامه ها از یکدیگر است.

برای اطمینان از یکپارچگی دستگاه در همه حال، بررسی واقعی

شرکت لجر برای اطمینان از اینکه دستگاه Ledger شما توسط شخص ثالث دستکاری نشده یا در معرض خطر قرار نگرفته است، یک فرآیند احراز هویت چک واقعی طراحی کرده است.

مورد اعتماد بیش از 4 میلیون کاربر

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با  استفاده از لجر به امنیت رمزنگاری خود اعتماد دارند، چه مبتدی و چه متخصص.

Ledger Academy: Why you should Choose Ledger Hardware Wallets

آموزش جزء اساسی از پشتیبانی خریداران و کاربران تیم تهران لجر است. تیم ما با تهیه مقالات و ویدئو های آموزشی تلاش می کند استفاده از کیف پول های سخت افزاری خریداری شده را برای شما عزیزان آسان و راحت کند.