کیف پول سخت افزاری لجر – اگر Crypto دارید، به Ledger نیاز دارید.

چکیده : کیف پول های سخت افزاری لجر، فراتر از امنیت، سهولت استفاده و همه کاره بودن -یک کلید برای مدیریت بر همه ارزهای دیجیتال
کیف پول سخت افزاری لجر (لجر نانو ایکس - لجر نانو اس)

کیف پول سخت افزاری لجر – اگر Crypto دارید، به Ledger نیاز دارید.

کیف پول سخت افزاری لجر (لجر نانو ایکس – لجر نانو اس)

نه کلیدهای شما، نه سکه های شما. این یک مفهوم فوق‌العاده ساده است. اما همه چیز را در دنیای ارزهای دیجیتال معنی می‌کند.

اگر سکه‌های خود را در یک صرافی ذخیره کنید، ممکن است به نظر برسد که صاحب آنها هستید، تا زمانی که با موانع رایج روبرو شوید. برای مثال، اگر سعی کنید بیشتر از آنچه پلتفرم اجازه می‌دهد، ارز دیجیتال را برداشت کنید ، شما دچار محدودیت می شوید.

اما این مشکلی نیست که فقط برای صرافی ها وجود داشته باشد، این مشکل می تواند برای هر ارائه دهنده کیف پولی که به شما اجازه مالکیت کلیدهای خصوصی را نمی دهد، اتفاق بیفتد.

سپردن ارزهای دیجیتال، در اختیار شخص ثالث هرگز ایده خوبی نیست. و دقیقاً به همین دلیل است که شما به یک کیف پول سخت افزاری مانند لجر نیاز دارید. این امن ترین پلت فرم برای همه نیازهای رمزنگاری شما است. و کلیدها و سکه های شما را ایمن نگه می دارد.

کیف پول های سخت افزاری لجر، فراتر از امنیت

در اینجا فقط چند مورد است که کیف پول های سخت افزاری لجر، فراتر از امنیت بی بدیل ارائه می کنند:

سهولت استفاده و همه کاره بودن

از Ledger می توان برای ذخیره ایمن تمام رمزارزهای شما، مانند یک صندوق بانکی شخصی، قفل کردن کلیدهای خصوصی شما، که فقط شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید، استفاده کنید.

این بدان معناست که شما مالکیت کامل تمام دارایی های خود را خواهید داشت. اما Ledger همچنین برخی از قابلیت‌های فوق‌العاده راحت را اضافه می‌کند. و کیف پول‌های سخت‌افزاری را بیش از هر زمان دیگری تطبیق‌پذیر می‌کند.

همچنین می‌توانید مستقیماً از طریق برنامه Ledger Live از طریق ارائه‌دهندگان مختلف به‌طور ایمن، خرید، فروش، تبادل و کسب درآمد ارزهای دیجیتال را انجام دهید. برخی از نمونه‌ها عبارتند از Wyre، Paraswap، Coinify، Changelly و غیره.

شما می توانید دقیقاً تصمیم بگیرید که رمزارز شما کجا می رود و با آن چه کاری انجام می شود.

Ledger همچنین دسترسی را فراهم می کند تا بتوانید نمونه کارها NFT یا DeFI خود را از طریق سایر ارائه دهندگان خارجی از داخل برنامه خود مدیریت کنید.

یک کلید برای مدیریت بر همه آنها

کیف پول سخت افزاری لجر (لجر نانو ایکس - لجر نانو اس)

هنگامی که کیف پول Ledger خود را برای اولین بار راه اندازی می کنید، لیستی از 24 کلمه، در صورت تمایل، یک کلید اصلی ایجاد می کند.

این یک کلید همه آنها را کنترل می کند. و به شما امکان می دهد تمام کلیدهای خصوصی ذخیره شده در کیف پول خود را مدیریت کنید. این به عنوان تنها پشتیبان از دارایی های رمزنگاری شما عمل می کند – و بسیار مهم است.

 • کلیدهای خصوصی شما آفلاین می مانند و در کیف پول سخت افزاری ایمن هستند. هیچ کس به جز شما نمی تواند به کیف پول – یا هر وجوه ذخیره شده – دسترسی داشته باشد یا از آن استفاده کند.
 • عنصر امن داخل دستگاه همان تراشه ای است که در کارت های اعتباری و پاسپورت ها استفاده می شود.
 • علاوه بر این، آنچه را که امضا می‌کنید، می‌بینید، به این معنی که حملات در وسط کار امکان‌پذیر نیست، زیرا به تعامل انسانی از طریق دکمه‌های تعبیه‌شده روی دستگاه نیاز دارید.
 • هر اقدام درخواستی، چه خرید و چه استیک رمزارز، باید با کیف پول سخت افزاری لجر تأیید  شود.

کیف پول های سخت افزاری لجر چیست؟

در حال حاضر، سه کیف پول سخت افزاری از شرکت Ledger در دسترس هستند. و هر دو دارای استانداردهای امنیتی یکسانی هستند. می‌توانید مقایسه مستقیم نانو S در مقابل X را بررسی کنید. یا در زیر درباره هر کدام بیشتر بخوانید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

لجر نانو اس - لجر نانو ایکس

Ledger Nano S یکی از بهترین راه‌ها برای نگهداری و ذخیره رمزارز شما است.

 • در مجموع می توانید سه تا 20 برنامه را نصب کنید.
 • و به نرم افزار دسکتاپ لجر دسترسی خواهید داشت.
 • Nano S در چندین رنگ عرضه می شود، بنابراین شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس
 • Ledger Nano X برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است که ارزهای زیادی برای ذخیره دارند.
 • شما می توانید تا 100 برنامه را نصب کنید.
 • و از دسترسی به بلوتوث در حال حرکت پشتیبانی می کند.
 • با استفاده از برنامه Ledger با دستگاه تلفن همراه یا تلفن هوشمند خود همگام شوید تا نمونه کارها، ترید و موارد دیگر را بررسی کنید.

اگر بیش از یک کیف پول می‌خواهید، می‌توانید کیف‌پول‌های سخت‌افزاری لجر را در بسته‌ای سه تایی یا بیشتر سفارش دهید. 

اپلیکیشن موبایل اختصاصی و قابل اعتماد کیف پول سخت افزاری لجر

البته، یکی دیگر از جنبه های مهم استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر این است که به اپلیکیشن اختصاصی موبایل یا دسکتاپ دسترسی پیدا می کنید.

 • از داخل برنامه، می توانید موجودی خود را بررسی کنید.
 • نمونه کارها خود را بررسی کنید.
 • ارز دیجیتال ارسال یا دریافت کنید، بیشتر بخرید، کریپتو را به فیات بفروشید، با ارز دیگری مبادله کنید و موارد دیگر.
 • این برنامه به صورت آنلاین از طریق یک مرورگر وب نیز قابل دسترسی است، بنابراین در صورت تمایل می توانید همیشه از لپ تاپ یا دسکتاپ بررسی کنید.

Ledger Live بخش بزرگی از تجربه کاربری است. شما به راحتی می توانید ارز دیجیتال، کیف پول و نمونه کارها خود را از یک مکان مدیریت کنید.

این آسان است، ایمن است، اما بیشتر از همه راحت است. – بدون سر و کله زدن با مجموعه ای از برنامه ها، تبادلات و غیره. این اپلیکیشن، همراه با کیف پول سخت افزاری لجر، دروازه ای امن برای خرید و رشد سبد ارزهای دیجیتال شماست.

ما در تلاش هستیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین معاملات را در مورد محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را که پوشش می دهیم با دقت و مستقل انتخاب می کنیم. قیمت ها، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید حتما بررسی کنید که هنوز معتبر هستند.

منبع  Digital Trends