SafePal رسما از اسمز ($OSMO) پشتیبانی می کند.

SafePal رسما از اسمز ($OSMO) پشتیبانی می کند.

بسیار خوشحالیم که ادغام شبکه Osmosis و پشتیبانی از $OSMO و $ION در کیف پول سخت افزاری SafePal و برنامه موبایل را اعلام می کنیم.

به عنوان یک بلاک چین پیشرو و مرکز نقدینگی برای اکوسیستم Cosmos، ادغام با Osmosis راه هایی را برای کاربران SafePal باز می کند تا دارایی های خود را ایمن مدیریت کنند، در حالی که با بیش از 56 شبکه از طریق تبادل زنجیره ای SafePal قابل همکاری است.

این نشان‌دهنده گام دیگری در ماموریت SafePal برای توانمندسازی کاربران برای مالکیت ماجراجویی رمزنگاری‌شان در آینده‌ای نامحدود و متقابل زنجیره‌ای است.

پیشنهاد مطالعه : تماس با تهران لجر

کیف پول SafePal: جایی که می توانید دارایی اسمز را ایمن کنید.

SafePal سه راه حل غیرمتمرکز کیف پول ارائه می دهد که به کاربران رمزارز کمک می کند تا دارایی های رمزنگاری خود را مدیریت، مبادله، تجارت و ایمن کنند.
هر سه نوع کیف پول را می توان به هم متصل کرد و به کاربران این امکان را می دهد که دنیای وب 3 را هر طور که دوست دارند کشف کنند.

SafePal رسما از اسمز ($OSMO) پشتیبانی می کند.

کیف پول نرم افزار موبایل

کیف پول نرم افزار موبایل SafePal یک برنامه رایگان است که کاربران می توانند آن را در گوگل پلی، اندروید و اپل IOS دانلود کنند.
این کیف پول به کاربران این امکان را می دهد که به طور ایمن ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه خود را در حال حرکت مدیریت، تجارت و مبادله کنند، علاوه بر این که دنیای DeFi را به راحت ترین روش کاوش می کنند.

کیف پول سخت افزاری سیف پال S1

کیف پول سخت افزاری SafePal S1 یک دستگاه الکترونیکی امن EAL 5+ سازگار با موبایل است که به محافظت از کلیدهای خصوصی کاربران با آفلاین نگه داشتن آنها بدون بلوتوث، WiFi، NFC یا هر فرکانس رادیویی کمک می کند.
همچنین دارای ویژگی‌های امنیتی پیشرفته‌ای مانند مکانیزم خود پاک‌کننده ضد دستکاری، تولید اعداد تصادفی واقعی، و موارد دیگر برای حذف بردارهای حمله آنلاین و محافظت در برابر عوامل مخرب است.

درباره اسمز

اسموز (OSMO) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای Cosmos است، اکوسیستمی از زنجیره‌های بلوکی مستقل و قابل تعامل که همگی به‌طور غیرقابل اعتماد از طریق IBC، پروتکل ارتباطات بین بلاک‌چین، متصل هستند.
اسموز همچنین دارایی های غیر IBC را ارائه می دهد که از اکوسیستم های اتریوم و پولکادوت پل شده اند.
اسموزیس که در اصل بر اساس استخرهای سبک Balancer بود، به سمت یک مدل نقدینگی متمرکز پایدارتر حرکت می‌کند که تجربه تجاری و تامین نقدینگی برتر را ارائه می‌دهد.

Osmosis به عنوان یک DEX appchain کنترل بیشتری بر پشته بلاک چین کامل نسبت به DEXهایی دارد که باید از کد یک زنجیره مادر پیروی کنند.
این کنترل دقیق، برای مثال، توسعه Superfluid Staking، بهبود امنیت اثبات سهام را ممکن کرده است.
شرط بندی Superfluid به OSMO زیربنایی در موقعیت LP اجازه می دهد تا به امنیت زنجیره بیافزاید و برای انجام این کار جوایزی کسب کند.
قابلیت سفارشی‌سازی اپ‌چین‌ها همچنین امکان توسعه یک مخزن تراکنش محافظت شده با رمزگذاری آستانه را فراهم می‌کند، که تا حد زیادی MEV مضر در اسمز را کاهش می‌دهد.

چشم انداز Osmosis ساخت یک DEX بومی زنجیره ای و مجموعه معاملاتی است که تمام زنجیره ها از جمله اتریوم و بیت کوین را از طریق IBC به هم متصل می کند.
برای ایجاد قابلیت‌های معاملاتی، Osmosis از توسعه‌دهندگان خارجی دعوت کرده است تا یک اکوسیستم سفارشی DEX ایجاد کنند که شامل وام، اعتبار، حاشیه، رمپ فیات، خزانه‌های استراتژی Defi، NFT، استیبل کوین و موارد دیگر می‌شود.
همه کارکردهای یک صرافی متمرکز و موارد دیگر، به علاوه اعتماد به حداقل رساندن تامین مالی غیرمتمرکز.

درباره SafePal

SafePal یک مجموعه کیف پول رمزنگاری جامع است. که راه حل های کیف پول سخت افزاری، اپلیکیشن موبایل و کیف پول افزونه مرورگر را ارائه می دهد.
SafePal به عنوان یک مجموعه کیف پول غیرکاستدی، قصد دارد با توانمندسازی آنها برای دسترسی ایمن به فرصت‌ها در دنیای غیرمتمرکز، به کاربران اجازه دهد که صاحب ماجراجویی رمزنگاری خود شوند.

پلتفرم SafePal به بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. و از 15 زبان، بیش از 56 بلاک چین با توکن ها و NFT های خود پشتیبانی می کند.

همچنین شامل راه‌حل‌های مدیریت دارایی‌های کریپتو مانند مبادله زنجیره‌ای متقابل، تجارت و ابزارهای بازدهی برای کاربران است.

SFP یک توکن ابزار غیرمتمرکز BEP-20 و موتور رشد اکوسیستم SafePal است. و می‌توان از آن برای خرید محصولات SafePal با تخفیف استفاده کرد. که به طور یکپارچه به گاز در سراسر زنجیره در برنامه تبدیل می‌شود، علاوه بر پاداش به دارندگان توکن و برنامه‌های آموزشی.

منبع  SafePal