پشتیبانی از Aptos در کیف پول SafePal

پشتیبانی از Aptos در کیف پول سخت افزاری SafePal

پشتیبانی از Aptos در کیف پول SafePal

از آنجایی که تقاضای قابل توجهی برای پشتیبانی از بلاک چین آپوتوس وجود دارد، ما در حال کار بر روی یکپارچه سازی آن به زودی هستیم.
نرم افزار و کیف پول سخت افزاری SafePal در سه ماهه چهارم سال 2022 به طور کامل با بلاک چین Aptos سازگار خواهد بود. در حال حاضر، Aptos دارایی توکن زنده ندارد، اما SafePal پس از در دسترس قرار گرفتن از دارایی پشتیبانی می کند. تاریخ بعدی برای پشتیبانی کیف پول Extension اعلام خواهد شد.

آپتوس چیست؟ Aptos

یک استارت آپ وب 3 به نام Aptos، بلاک چین های مقیاس پذیر لایه 1 را ایجاد می کند. دفتر مرکزی شرکت در پالو آلتو، کالیفرنیا، جایی که در سال 2021 تاسیس شد، واقع شده است.
Aptos Labs تیم پشت سر پروژه Aptos است. Mo Shaikh و Avery Ching به عنوان یکی از بنیانگذاران، تیمی از توسعه دهندگان، مهندسان و استراتژیست ها را رهبری می کنند.
شیخ و چینگ در طول مدتی که کارمند متا بودند، روی پروژه بلاک چین Diem با هم کار کردند.

بلاک چین Aptos طی سه سال گذشته توسط بیش از 350 توسعه دهنده در سراسر جهان توسعه یافته است و نوآوری های جدید و جدیدی در اجماع، طراحی قرارداد هوشمند، امنیت سیستم، عملکرد و تمرکززدایی ارائه می دهد. ویژگی های اصلی فناوری بلاک چین Aptos مقیاس پذیری، ایمنی، قابلیت اطمینان و ارتقاء است.

بلاک چین Aptos به صورت بومی از زبان Move برای اجرای سریع و ایمن تراکنش ها استفاده می کند.این تمرکز روی امنیت به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از نرم افزار خود در برابر موجودات مخرب بهتر محافظت کنند.
Aptos Incentivized Testnet-3 (AIT-3) یک برنامه پاداش برای هر عضو جامعه Aptos است.
تنها چیزی که نیاز دارید علاقه به اعتبار سنجی Aptos و پذیرش اولیه این فناوری است.

دارایی های Aptos (AIT-3) خود را در کیف پول SafePal ایمن کنید.

SafePal سه راه حل غیرمتمرکز کیف پول ارائه می دهد که به کاربران رمزارز کمک می کند تا دارایی های رمزنگاری خود را مدیریت، مبادله، تجارت و ایمن کنند.
هر سه نوع کیف پول را می توان به هم متصل کرد و به کاربران این امکان را می دهد که دنیای وب 3 را هر طور که دوست دارند کشف کنند.

کیف پول سخت افزاری SafePal S1

کیف پول نرم افزاری موبایل

کیف پول نرم‌افزار موبایل SafePal یک برنامه رایگان است که کاربران می‌توانند آن را در Android و Apple IOS دانلود کنند تا بتوانند ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه خود را در حال حرکت مدیریت کرده، تجارت کنند، و ارزهای رمزنگاری مورد علاقه خود را مبادله کنند، و همچنین دنیای DeFi را به راحتی کشف کنند.

کیف پول سخت افزاری SafePal S1

کیف پول سخت‌افزاری SafePal S1 یک دستگاه الکترونیکی است که به محافظت از کلیدهای خصوصی کاربران کمک می‌کند و با حفظ امنیت کلید خصوصی شما در حالت آفلاین، از ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند. بردارهای حمله آنلاین و افرادی را که قصد بدی برای سرقت دارایی های رمزنگاری شما دارند را حذف کنید.

درباره SafePal

هدف ما ارائه تجارب ایمن و کاربرپسند برای کاربران است.
در SafePal، ما می‌خواهیم از جدیدترین توکن‌ها و زنجیره‌ها برای مطابقت با نیازهای همه پشتیبانی کنیم.

SafePal از 14 زبان، 48 بلاک چین، بیش از 100000 توکن و پشتیبانی NFT، از جمله ادغام با Binance DEX، Binance Spot Trading، Binance Connect و جدیدترین DApps پشتیبانی می کند. SafePal به عنوان اولین کیف پول سخت افزاری بایننس، اکنون به بیش از 6 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

منبع   SafePal

پیشنهاد مطالعه : نحوه ساخت NFT چیست؟