پشتیبانی از ارز ديجيتال شبکه زین فین XDC Network (XDC) در کیف پول SafePal

پشتیبانی از ارز ديجيتال شبکه زین فین XDC Network (XDC) در کیف پول SafePal

پشتیبانی از ارز ديجيتال شبکه زین فین XDC Network (XDC) در کیف پول SafePal

از آنجایی که تقاضای قابل توجهی برای پشتیبانی از ارز ديجيتال شبکه زین فین  (XDC)  وجود دارد، ما در حال کار بر روی یکپارچه سازی آن به زودی هستیم.
کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری SafePal در سه ماهه چهارم سال 2022 به طور کامل با شبکه XinFin XDC سازگار خواهد بود. تاریخ بعدی برای پشتیبانی کیف پول Extension اعلام خواهد شد.

ارز ديجيتال شبکه زین فین ( XDC) چیست؟

شبکه XinFin XDC ($XDC)، یک پروتکل ترکیبی بلاک چین و متخصص در توکن سازی برای امور مالی غیرمتمرکز در دنیای واقعی، آماده، منبع باز، و سازگار با استانداردهای پیام مالی ISO 20022 است.
شبکه XinFin به عنوان یک بلاکچین عمومی سازگار با EVM (ماشین مجازی اتریوم) مزایای زیر را ارائه می‌کند:

  • هزینه‌های پایین تراکنش (نزدیک به صفر)
  • مصرف انرژی پایین
  • زمان‌های تایید کارآمد
  • اعتبارسنجی مضاعف
  • و تصادفی‌سازی برای اطمینان از امنیت.

فناوری بلاک چین شبکه XDC دارای معماری لایه 1 است. بسیار کارآمد در مصرف انرژی،بسیار مقیاس پذیر و کم هزینه.تراکنش ها را می توان با 2000 TPS (تراکنش در ثانیه) پردازش کرد.
شبکه XDC علاوه بر ارائه راه‌حل‌های قرارداد هوشمند مقیاس‌پذیر، امنیت بلاک چین درجه نظامی را نیز ارائه می‌کند.
در صنعت تجارت جهانی، با صورت‌حساب‌ها، اعتبار اسنادی، بیمه و سایر ابزارهای مالی که شامل تریلیون‌ها دلار است، شبکه XDC به عنوان یک رهبر بلاک چین ظاهر شده است.

کجا می توان ارز ديجيتال شبکه زین فین (XDC) خود را در کیف پول SafePal ایمن کرد؟

SafePal سه راه حل غیرمتمرکز کیف پول ارائه می دهد که به کاربران رمزارز کمک می کند تا دارایی های رمزنگاری خود را مدیریت، مبادله، تجارت و ایمن کنند. هر سه نوع کیف پول را می توان به هم متصل کرد و به کاربران این امکان را می دهد که دنیای وب 3 را هر طور که دوست دارند کشف کنند.

ارز ديجيتال شبکه زین فین (XDC) در کیف پول SafePal

کیف پول نرم افزاری موبایل

کیف پول نرم‌افزار موبایل SafePal یک برنامه رایگان است که کاربران می‌توانند آن را در Android و Apple IOS دانلود کنند. تا بتوانند ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه خود را در حال حرکت مدیریت کرده، تجارت کنند، و ارزهای رمزنگاری مورد علاقه خود را مبادله کنند، و همچنین به راحتی   در دنیای DeFi جستجو کنند.

کیف پول سخت افزاری SafePal S1

کیف پول سخت‌افزاری SafePal S1 یک دستگاه الکترونیکی است که به محافظت از کلیدهای خصوصی کاربران کمک می‌کند و با حفظ امنیت کلید خصوصی شما در حالت آفلاین، از ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند. بردارهای حمله آنلاین و افرادی را که قصد بدی برای سرقت دارایی های رمزنگاری شما دارند را حذف کنید.

درباره SafePal

هدف ما ارائه تجارب ایمن و کاربرپسند برای توده‌ها است.
در SafePal، ما می‌خواهیم از جدیدترین توکن‌ها و زنجیره‌ها برای مطابقت با نیازهای همه پشتیبانی کنیم. SafePal از 14 زبان، 48 بلاک چین، بیش از 100000 توکن و پشتیبانی NFT، از جمله ادغام با Binance DEX، Binance Spot Trading، Binance Connect و جدیدترین DApps پشتیبانی می کند. SafePal به عنوان اولین کیف پول سخت افزاری بایننس، اکنون به بیش از 6 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

منبع  SafePal