راهنمای مبتدیان برای کیف پول سرد ELLIPAL: نکات کلیدی که باید بدانید.

راهنمای مبتدیان برای کیف پول سرد ELLIPAL: نکات کلیدی که باید بدانید.

اگر با کیف پول های سرد، مانند کیف پول سرد ELLIPAL، تازه کار هستید، در اینجا یک راهنما برای شروع کار آورده شده است:

 1. Balance Display کیف پول های سرد به صورت آفلاین کار می کنند. و بالاترین سطح امنیت را تضمین می کنند. در نتیجه، خود دستگاه موجودی یا داده‌های تراکنش شما را نمایش نمی‌دهد. این فاصله هوایی کامل از دارایی های شما در برابر تهدیدات آنلاین محافظت می کند.
 2. چه چیزی در کیف پول سخت افزاری ذخیره می شود؟ یک کیف پول سخت افزاری به طور ایمن کلید خصوصی شما را ذخیره می کند، که به عنوان کلید آدرس شما در زنجیره بلوکی که دارایی های شما در آن ذخیره می شود، عمل می کند.
  کیف پول سخت افزاری شما به عنوان پل عمل می کند و به شما امکان می دهد با توکن های خود تعامل داشته باشید و کنترل کاملی بر دارایی های دیجیتال خود داشته باشید.
 3. کیف پول خود حافظ کیف پول سرد ELLIPAL یک کیف پول غیرکاستدی است، به این معنی که شما کنترل انحصاری و دسترسی به وجوه خود را دارید.
  شما به راحتی می توانید دارایی های خود را با وارد کردن عبارت اولیه خود در یک کیف پول قابل اعتماد بازیابی کنید.
 4. ارسال و دریافت با کیف پول سرد هنگام ارسال ارز دیجیتال، از دستگاه کیف پول سرد خود برای امضای تراکنش استفاده خواهید کرد.
  با این حال، برای دریافت رمزنگاری از یک حساب دیگر، نیازی به انجام عملیات امضا نخواهید داشت.
 5. نمایش سکه ها و توکن ها کیف پول سرد ELLIPAL نمادهایی را نشان می دهد که شبکه های رمزنگاری پشتیبانی شده (مانند BTC، ETH) را نشان می دهد.
  نمادهای توکن منحصراً در برنامه موبایل ELLIPAL قابل مشاهده هستند.
 6. کیف پول سرد گم شده، شکسته یا دزدیده شده در صورت ناخوشایند کیف پول سرد گم، شکسته یا به سرقت رفته، می توانید یک دستگاه جدید تهیه کنید و با استفاده از نسخه پشتیبان کیف پول خود را بازیابی کنید.
  مطمئن باشید، بدون احراز هویت دو مرحله ای شما، هیچ کس نمی تواند به وجوه شما دسترسی داشته باشد.
 7. تأیید وجوه کیف پول سرد برای اطمینان از اینکه وجوه شما به جای صرفاً در برنامه، در کیف پول سرد ذخیره می شود، حساب خود را مستقیماً در کیف پول سرد ایجاد کنید و بعداً آن را به برنامه متصل کنید.
  حساب‌های کیف پول سرد به رنگ آبی ظاهر می‌شوند، در حالی که حساب‌های کیف پول داغ به رنگ نارنجی در برنامه موبایل ELLIPAL ظاهر می‌شوند.

خود را به دانش و امنیت کیف پول سرد ELLIPAL مجهز کنید تا از دارایی های رمزنگاری خود محافظت کنید. کنترل خود را حفظ کنید و از آرامش خاطر در طول سفر رمزنگاری خود لذت ببرید.