فیلم جامع آموزش ترزور سوییت Trezor Suite

چکیده : سوال اکـثر استفاده کنندگان ترزور این است که با توجه به این که ترزور رقیب اصلی لجر است . چطور می توانیم به ترزور ارزهای جدید اضافه کنیم ؟ نحوه مدیریت رمز ارزها در ترزور سوئیت چگونه است؟
فیلم جامع آموزش ترزور سوییت Trezor Suite

این ویدئو به سوالات شما درباره آموزش ترزور تی  (Trezor T ) بطور کامل پاسخ می دهد:

شهرت کیف پول ترزور برای پیشرو بودن در ارائه امنیت برای نگهداری از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. کیف پول ترزور از ارزهای دیجیتال در برابر دزدان واقعی و مجازی به خوبی حفاظت می‌کند. ترزور یک کیف پول سلسله مراتب قطعی (HD) است که به کاربر این امکان را می‌دهد که کلیدهای خصوصی کیف پول را کنترل کند.

رابط کاربری زیبا

برای اطمینان و آسودگی خاطر شما طراحی شده است . 

 

صفحه نمایش بزرگ

با صفحه نمایش بزرگ این دستگاه، مدیریت آن بسیار راحت تر خواهد بود. هر تراکنش را می توانید با دکمه تایید روی دستگاه به راحتی انجام دهید

شما می توانید با استفاده از عبارت رمزی که مشخص می کنید، همیشه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. حتی اگر دستگاه خود را گم کنید.

مدل های Trezor  و Ledger به صورت میانگین از 1000 ارز پشتیبانی میکنند.

شما می توانید به صورت همزمان، چند واحد پولی مختلف را درون این کیف پول ذخیره کنید. این کیف پول قابلیت پشتیبانی بیش از ۷۰۰ نوع ارز رمزنگاری شده را دارد

مشاهده ویدئو آموزش لجر

تفاوت بیشتر مربوط به پنل کاربری است ولی به لحاظ ساپورت ارزها تقریبا کارایی یکسانی دارند.

 

آموزش ترزور تی

ترزور تی | Trezor T، دومین نسل از کیف پول‌ های سخت افزاری است که توسط شخصی به نام ساتوشی‌ لبز (Satoshi Labs) که در جمهوری چک مستقر است تولید شد.

شرکت ترزور در ابتدای فعالیتش در سال 2014، کیف پول سخت افزاری ترزور وان | Trezor One را روانه بازار کرد که می توان گفت با استقبال خوبی رو به رو شد. ترزور وان  یا همان ترزور یک ورژن قبلی کیف پول ترزور تی می باشد.

ترزور تی تا حدود زیادی شبیه ترزور وان است، بزرگترین تفاوتش با ترزور وان، صفحه نمایش رنگی و حذف دکمه‌های فیزیکی است.

برای بهینه‌ سازی امنیتی بیشتر، سیستم عامل ترزور که ترزور کور (TREZOR Core) نام دارد، از ابتدا نوشته شد. درست مانند ترزرو وان، این کیف پول هم به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان با خیال راحت آن را در کامپیوترهایی که داراری بد افزار هستند استفاده کرد.

آموزش جزء اساسی از پشتیبانی خریداران و کاربران  تیم تهران لجر است. 

تیم ما با تهیه مقالات و ویدئو های آموزشی تلاش می کند استفاده از کیف پول های سخت افزاری خریداری شده را برای شما عزیزان آسان و راحت  کند.

آموزش ویدئویی راه اندازی ترزور وان Trezor One بصورت گام به گام
آموزش کیف پول سخت افزاری

آموزش ویدئویی راه اندازی ترزور وان بصورت گام به گام

کیف پول ترزور ، یکی دیگر از مواردی که به عنوان کیف پول بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می توان از آن استفاده کرد ؛کیف پول ترزور است.کیف پول ترزور جزو اولین کیف پول های سخت افزاری است که هم قابلیت امنیت کیف پول های سرد و هم کارکردن آسان کیف پول های گرم را دارد.