کیف پول اتریوم – بهترین کیف پول برای اتریوم شما

کیف پول اتریوم - بهترین کیف پول برای اتریوم شما

کیف پول اتریوم – بهترین کیف پول برای اتریوم شما

کیف پول اتریوم – Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

دارایی های اتریوم خود را با قابل اعتمادترین کیف پول ارزهای دیجیتال ایمن کنید.
کیف پول‌های ذخیره‌سازی سرد دستگاه‌های رمزگذاری‌شده‌ای هستند که دارایی‌های اتریوم شما را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند و لایه‌ای از امنیت را در برابر تهدیدات در حال تکامل ناشی از اتصال به اینترنت فراهم می‌کنند.

کیف پول اتریوم چیست؟

کیف پول اتریوم یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری است که امکان تعامل با بلاک چین اتریوم را فراهم می کند.
کیف پول‌های اتریوم به کاربران اجازه می‌دهند تا موجودی ETH و توکن‌های ERC-20 را بخوانند، توکن‌ها را دریافت کنند، تراکنش‌ها را ارسال کنند، قراردادهای هوشمند ایجاد کنند، با dApps تعامل کنند و موارد دیگر.

با ایجاد یک کیف پول اتریوم، یک آدرس اتریوم دریافت خواهید کرد. این یک رشته عمومی از حروف و اعداد است که با “0x” شروع می شود.

چگونه یک کیف پول ارز دیجیتال اتریوم بسازیم؟

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

1- یک لجر نانو تهیه کنید.

کیف پول لجر را به انتخاب خود انتخاب و خریداری کنید.

2- بهترین اپلیکیشن کیف پول ارزدیجیتال را دانلود و نصب کنید: Ledger Live

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

Ledger Live را با چند کلیک دانلود و نصب کنید. Ledger Live یک برنامه برای رمزنگاری برای دسکتاپ و موبایل است. که به شما امکان می‌دهد یک دستگاه لجر راه‌اندازی کنید. و سکه‌های خود را مدیریت کنید.

3 - اتریوم را به پورتفولیوی خود اضافه کنید.

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

اتریوم را روی Ledger Nano خود نصب کنید:

  1. Ledger Live را باز کنید و به Manager بروید.
  2. دستگاه Ledger خود را متصل و باز کنید.
  3. Ethereum را در کاتالوگ برنامه جستجو کنید .و روی Install کلیک کنید.
  4. به اکانت ها سر بزنید.
  5. افزودن حساب

پیشنهاد مطالعه : بهترین کیف پول‌های اتریوم

4 - خرید، مدیریت، سهام، و تبادل اتریوم در نوک انگشتان شما

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

Ledger Live پلت فرم یک مرحله ای شما برای مدیریت روان و کامل دارایی است. تنها با چند کلیک، می‌توانید اتریوم را ارسال/دریافت کنید، مبادله کنید و برای ایجاد درآمد غیرفعال در اتریوم شریک کنید.

*خرید، ارسال/دریافت، مبادله، سهام و سایر خدمات تراکنش های ارز دیجیتال توسط شرکای شخص ثالث ارائه می شود.

خرید اتریوم

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

می توانید اتریوم را از طریق شرکای ما با کارت اعتباری یا حواله بانکی خریداری کنید. اتریوم به طور خودکار به دستگاه لجر شما ارسال می شود.

سری به خرید/فروش بزنید.
در منوی کشویی، Ethereum را انتخاب کرده و روی Continue کلیک کنید.
یکی از سه ارائه‌دهنده پرداخت -Coinify، MoonPay یا Ramp- را انتخاب کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

استیکینگ اتریوم

Stake Ethereum کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

Ethereum را مستقیماً از طریق Ledger Live به اشتراک بگذارید و همزمان توکن‌ها را در Ledger Nano خود ایمن نگه دارید.

تعویض اتریوم

کیف پول اتریوم - Ledger Live بهترین کیف پول برای اتریوم شما با  لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

مبادله به شما امکان می دهد ارزهای دیجیتال مختلف را آزمایش کنید، از دارایی ها در برابر نوسان محافظت کنید و سبد خود را متنوع کنید. از طریق Ledger Live، می توانید بدون استفاده از ارزهای فیات، یک سکه را با سکه دیگری مبادله کنید.

  • به Swap بروید.
  • در صفحه Exchange، حساب هایی را که می خواهید مبادله کنید، انتخاب کنید.
  • مقدار مورد نظر را وارد کرده و روی Exchange کلیک کنید.
  • دستگاه Ledger خود را متصل و باز کنید.
  • برای تایید تعویض، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سکه های اتریوم

چندین دارایی از جمله اتریوم را با استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر ایمن کنید. کلیدهای خصوصی شما که به دارایی‌های شما دسترسی می‌دهند، در یک تراشه امن تایید شده امن باقی می‌مانند.

پر فروش ترین
LEDGER NANO X Ledger Nano X یک دستگاه ایمن دارای بلوتوث و برنده جایزه CES است. که از دارایی های اتریوم شما محافظت می کند.

LEDGER NANO X
Ledger Nano X یک دستگاه ایمن دارای بلوتوث و برنده جایزه CES است. که از دارایی های اتریوم شما محافظت می کند.

جدید
LEDGER NANO S PLUS از دارایی های اتریوم خود با اولین و تنها کیف پول اتریوم دارای گواهی مستقل در بازار محافظت کنید.

LEDGER NANO S PLUS
از دارایی های اتریوم خود با اولین و تنها کیف پول اتریوم دارای گواهی مستقل در بازار محافظت کنید.

اتریوم چیست؟

اتریوم یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز است که توسط Vitalik Buterin ایجاد شده است. این شبکه به طور رسمی در 30 ژوئیه 2015 پس از اولین شرح در وایت پیپر در سال 2013 فعال شد. چشم انداز اتریوم این است که یک کامپیوتر جهانی بسازد که هر کسی بتواند برنامه های غیرمتمرکز را روی آن بسازد، در حالی که همه ایالت ها و داده ها توزیع شده و برای عموم قابل دسترسی باشد.

بلاک چین میزبان برنامه های تخصصی به نام قراردادهای هوشمند است که می توانند برای انجام عملکردهای محاسباتی خاص کدگذاری شوند. شبکه اتریوم اولین شبکه از نسل جدید بلاک چین های قابل برنامه ریزی بود که فاینانس غیرمتمرکز به نام DeFi را به وجود آورد. در واقع، اتریوم میزبان برنامه‌های غیرمتمرکز (dapp) است که شامل توکن‌ها، NFTها، پروتکل‌های وام دهی، صرافی‌های غیرمتمرکز و موارد دیگر می‌شود.

در اتریوم، تمام تراکنش‌ها و اجرای قراردادهای هوشمند مشمول کارمزد اندکی هستند. این هزینه به عنوان گاز شناخته می شود و اصطلاح فنی برای مقدار تلاش محاسباتی مورد نیاز برای اجرای یک عملیات یا یک قرارداد هوشمند است. هزینه های گاز به طور کامل توسط ارز دیجیتال بومی اتر (ETH) پرداخت می شود. هزینه های گاز به پیچیدگی اجرای عملیات بستگی دارد، بلکه به تقاضای شبکه نیز بستگی دارد.

برخی از ویژگی هایی که اتریوم را منحصر به فرد می کند در زیر آمده است:
عرضه نامحدود: عرضه اتر (ETH) نامحدود است، به این معنی که با افزایش تقاضا برای اتریوم، توکن های جدید ساخته می شوند.
قراردادهای هوشمند: تراکنش های موجود در شبکه را می توان با کد خودکار کرد و موارد استفاده فراتر از یک رسانه ساده مبادله را امکان پذیر می کند.
استانداردهای توکن: شبکه استانداردهای توکن ERC-20 را معرفی کرد که چارچوبی را برای ایجاد توکن های جدید در شبکه اتریوم ایجاد کرد.

ارزهای دیجیتال مشابه اتریوم که توسط کیف پول ما پشتیبانی می شوند

5.500+ سکه را ایمن مدیریت کنید، بخرید، مبادله کنید و به اشتراک بگذارید

5.500+ سکه را ایمن مدیریت کنید، بخرید، مبادله کنید و به اشتراک بگذارید

سوالات متداول کیف پول اتریوم - بهترین کیف پول برای اتریوم شما لجر نانو اس پلاس و لجر نانو ایکس 

ویتالیک بوترین با چهره‌های برجسته ارزهای دیجیتال معاصر مانند جوزف لوبین و چارلز هاسکینسون روی توسعه اولیه اتریوم کار کرد و در جولای 2014، اتریوم تحت یک فروش جمعی قرار گرفت که 14 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. اتریوم به طور رسمی در جولای 2015 با انتشار “Homestead” خود راه اندازی شد و نشان دهنده ظهور اولین پلت فرم قراردادهای هوشمند کامل تورینگ بود.

با این حال، اتریوم به سرعت با مشکل مواجه شد زیرا DAO، یک صندوق VC جامعه مبتنی بر سرمایه‌گذار، به مبلغ تقریباً 150 میلیون دلار در ژوئن 2016 هک شد. در زمانی که به لحظه‌ای تعیین‌کننده برای صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شده است، دو اردوگاه از این ورشکستگی بیرون آمدند.

در یک طرف، بوترین و جامعه بودند که می‌خواستند پروتکل را برای بازگرداندن وجوه دزدیده شده از هک به سختی کنار بگذارند.
از سوی دیگر، طرفداران جامعه «کد قانون است» که هر هارد فورک را نقض اصول اصلی اتریوم می‌دانستند. بلاک چین در نهایت فورک شد و کمپ قبلی (یعنی بوترین) به اتریوم و دومی به اتریوم کلاسیک تبدیل شد.

اتریوم یک پلت فرم قراردادهای هوشمند است که در آن قراردادها به زبان برنامه نویسی Solidity یا زبان آزمایشی Vyper کدگذاری می شوند. کلاینت اولیه اتریوم به زبان Golang نوشته شده است. بر خلاف بیت کوین، اتریوم به دلیل ملاحظات طراحی خاص، از یک مدل مبتنی بر حساب در مقایسه با مجموعه UTXO بیت کوین استفاده می کند.

اتریوم به سرعت به‌عنوان پایه‌ای برای شوق ICO در سال 2017 پدید آمد و به عنوان زیرساخت استاندارد شده برای راه‌اندازی توکن‌های ERC-20 و پروژه‌های بی‌شماری که تلاش می‌کردند به داستان موفقیت بزرگ بعدی تبدیل شوند، عمل می‌کرد. چندین برنامه غیرمتمرکز (dapps) مطالعات موردی جالبی را در مورد آنچه که با اجرای «برنامه‌های غیرقابل توقف» در شبکه امکان‌پذیر بود، ارائه کردند، اما حباب ICO در نهایت فروپاشید و جامعه اتریوم تمرکز خود را به مشکلات مقیاس‌پذیری در حال ظهور معطوف کرد.

در حال حاضر، یک شبکه بلاک چین اجماع اثبات کار مانند بیت کوین، بحث در مورد توانایی اتریوم برای برآورده کردن نیازهای شبکه برای اجرای نسل جدیدی از dapp ها به بحث های داغ در مورد آینده پلت فرم منجر شده است.

نوآوری‌های پیشنهادی از پلاسما تا داپ‌چین وارد ترکیب شده‌اند، اما نقشه راه به‌طور گسترده‌ای پذیرفته‌شده برای پلتفرم قراردادهای هوشمند قدیمی به‌عنوان اتریوم 2.0 یا «سرنیتی» شناخته می‌شود.

Vitalik Buterin تا حد زیادی با شکوفایی جامعه توسعه اتریوم عقب نشینی کرده است. در ابتدای سال 2019، با افزایش محبوبیت پروژه‌های MakerDAO تا Compound Finance، مفهوم مالی باز (یعنی DeFi) به روایتی غالب برای پلتفرم تبدیل شد.

با این حال، مشکلات مقیاس‌پذیری همچنان پابرجا هستند و اتریوم در حال حاضر در حال تبدیل شدن به یک شبکه اثبات سهام (PoS) است تا خواسته‌های شبکه را برآورده کند. به عنوان بخشی از نقشه راه به سمت «Serenity»، مقصد نهایی یک PoS Ethereum خرد شده، جامعه اخیراً با ارتقای «Constantinople» خود جلو رفته است.

با توجه به اینکه کد اتریوم 2.0 قرار است در تابستان امسال نهایی شود، اتریوم با همگرایی مقیاس پذیری و قابلیت همکاری به کلاس شبکه های بلاک چین PoS در حال ظهور می پیوندد. آینده اتریوم که یک غول بزرگ در جامعه ارزهای دیجیتال است، مطمئناً نقش مهمی در اکوسیستم گسترده تر با اثرات خارجی قدرتمند در جهت آینده فناوری زیربنایی ایفا خواهد کرد.

هنگامی که برای اولین بار ارز دیجیتال را خریداری می کنید، دو کلید برای شما صادر می شود: عمومی و خصوصی.

یک کلید عمومی به عنوان آدرسی عمل می کند که می تواند برای انجام تراکنش ها با طرف های دیگر به اشتراک گذاشته شود.
یک کلید خصوصی نشان دهنده شماره ای است که به طور تصادفی تولید می شود که معاملات را امضا می کند و از دارایی های شما در برابر حملات مخرب محافظت می کند. اگر به خطر بیفتد یا گم شود، نمی‌توانید به کیف پول ارز دیجیتال خود برای خرج کردن، برداشت یا انتقال سکه‌های خود دسترسی داشته باشید.
برای محافظت و پیگیری کلیدهای خود، می توانید از کیف پول های آنلاین یا آفلاین استفاده کنید. کیف پول های آنلاین که به عنوان کیف پول داغ نیز شناخته می شوند، کلیدهای خصوصی را در سیستم ها یا دستگاه هایی که به اینترنت متصل هستند ذخیره می کنند. استفاده از کیف پول هات آسان و راحت است، با این حال، دارای معایبی است. علاوه بر حساس بودن به حملات و هانی پات برای هکرها، با کیف پول های داغ، نگهبانی کلیدهای خصوصی اغلب به شخص ثالثی مانند صرافی رمزنگاری سپرده می شود، به این معنی که شما هرگز کنترل کاملی بر وجوه خود ندارید. انتخاب ایمن تر کیف پول های سخت افزاری تخصصی هستند که کلیدهای خصوصی را به صورت آفلاین ذخیره می کنند. سرقت کلیدهای خصوصی از کیف پول سخت افزاری نیازمند دسترسی فیزیکی به کیف پول و پین مربوطه یا عبارت بازیابی است. علاوه بر این، با کیف پول سخت افزاری، نیازی به تکیه بر متولیان شخص ثالث ندارید.

Ledger Nano کیف پول سخت افزاری پیشرو در صنعت است. با بیش از پنج میلیون مشتری، کیف‌پول‌های Ledger Nano چندین لایه امنیتی دارند که از کلیدهای خصوصی محافظت می‌کنند و از این رو دارایی‌های شما:

کلیدهای خصوصی شما روی تراشه‌های عنصر امن ذخیره می‌شوند.
یک کد پین و یک عبارت بازیابی 24 کلمه ای برای دسترسی به کیف پول مورد نیاز است.
کیف پول‌های کریپتو لجر نانو با استفاده از مواد بسیار بادوام برای محافظت در برابر آسیب‌های فیزیکی ساخته شده‌اند.
با جداسازی کامل بین کلیدهای خصوصی و کامپیوتر/موبایل شما، کیف پول‌های رمزنگاری Ledger Nano کلیدهای شما را ایمن نگه می‌دارند و به شما کنترل کامل بر روی سکه‌هایتان می‌دهند.