سوالات متداول لجر استکس LEDGER STAX

سوالات متداول لجر استکس LEDGER STAX

سوالات متداول لجر استکس LEDGER STAX

این مقاله پاسخ هایی را به رایج ترین سوالات متداول لجر استکس LEDGER STAX، ارائه می دهد.

مدیریت ارزهای دیجیتال با Ledger Stax

نگران نباشید، تا زمانی که عبارت بازیابی مخفی شما ایمن باشد و فقط برای شما قابل دسترسی باشد، می‌توانید به رمز ارز خود دسترسی داشته باشید، آن را مدیریت و بازیابی کنید. به سادگی Ledger Stax یا هر Ledger دیگری را دریافت کنید و با استفاده از عبارت Secret Recovery Phrase به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید.

کیف پول‌های نرم‌افزاری کلیدهای خصوصی را در سیستم‌هایی که به اینترنت متصل هستند ذخیره می‌کنند و آن‌ها را در معرض انواع حملات قرار می‌دهند. نگه داشتن رمزارز خود در صرافی به معنای سپردن کلیدهای خصوصی به شخص ثالث و عدم کنترل بر وجوه خود است. Ledger Stax کلیدهای خصوصی شما را به صورت آفلاین روی یک تراشه Secure Element ذخیره می کند و بین کلیدها و کامپیوتر/تلفن هوشمند شما کاملاً ایزوله می شود تا کنترل کاملی بر دارایی های خود به شما بدهد. شما تنها کسی هستید که کنترل را در دست دارید.

حتی اگر شخصی Ledger Stax شما را بدزدد، بدون دانستن پین شما نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد. وارد کردن پین اشتباه سه بار پشت سر هم به طور خودکار Ledger Stax شما را به تنظیمات کارخانه بازنشانی می کند.

هنگامی که فرآیند ورود با Ledger Stax را شروع می کنید، می توانید آن را به عنوان یک لجر جدید تنظیم کنید یا دسترسی به دارایی های موجود خود را بازیابی کنید. اگر تصمیم به بازیابی دسترسی به دارایی‌های موجود خود دارید، می‌توانید عبارت Secret Recovery Ledger Nano S Plus یا Ledger Nano X را وارد کنید و رمزنگاری خود را به Ledger Stax خود منتقل کنید.

Ledger Stax با هدایت ماموریت ما برای شفاف سازی برای هر معامله ای که انجام می دهید، از امضای شفاف پشتیبانی می کند. این بدان معناست که قبل از امضای تراکنش با Ledger Stax، می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دریافت، مبلغ و کارمزدها را روی صفحه مشاهده و تأیید کنید.

نه، قراردادهای هوشمند را نمی توان خواند، فقط نتیجه نهایی آنهاست.

مدیریت NFT ها با Ledger Stax

به سادگی Ledger Stax خود را با برنامه Ledger Live همگام کنید و یک NFT را از گالری NFT یا هر تصویری از تلفن هوشمند/رایانه خود انتخاب کنید.

NFT باید از طریق Ledger Live قابل دسترسی باشد. تصویر NFT از Ledger Live را می توان در Ledger Stax بارگذاری کرد و به عنوان صفحه قفل استفاده کرد.

Ledger Stax به شما این امکان را می دهد که هر تعداد NFT را که می خواهید ایمن کنید. NFT های اتریوم و Polygon در برنامه Ledger Live پشتیبانی می شوند، در حالی که کیف پول های شخص ثالث از NFT ها در سایر بلاک چین ها پشتیبانی می کنند. شما فقط می توانید یک NFT را به عنوان صفحه قفل خود نمایش دهید.

مشخصات فنی کیف پول لجر استکس

ظرفیت ذخیره سازی Ledger Stax 1.5 مگابایت است. بسته به اندازه آنها می توانید تا 100 برنامه را در دستگاه خود ذخیره کنید.

پس از ارسال، Ledger Stax به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.

علاوه بر Ledger Live، Ledger Stax با بیش از 50 کیف پول شخص ثالث سازگار است و به شما امکان می دهد تا 5000+ سکه و NFT های چند بلاک چینی را مدیریت کرده و با آنها تعامل داشته باشید.

لجر استکس در مقابل لجر نانوس

سوالات متداول لجر استکس LEDGER STAX

بر خلاف Ledger Nano S Plus و Ledger Nano X، Ledger Stax دارای نمایشگر بزرگ E Ink و صفحه لمسی است که به شما امکان می‌دهد معاملات را راحت‌تر بخوانید و علامت‌گذاری کنید. علاوه بر این، می توانید Ledger Stax خود را با نام گذاری آن و شخصی سازی صفحه قفل با NFT یا عکس مورد علاقه خود شخصی سازی کنید.