بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد 3

بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد 3 در 1، برای ذخیره سازی ارزدیجیتال 

بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد 3

بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد 3 در 1، برای ذخیره سازی ارزدیجیتال 

با توجه به محبوبیت صنعت کریپتو که روز به روز در حال افزایش است، افراد بیشتری به این فضا می آیند و آنچه را که ارائه می دهد کشف می کنند.
بر کسی پوشیده نیست که همه این افراد برای شروع سفر خود به چیزی نیاز دارند – اغلب اوقات، این یک کیف پول قابل اعتماد است. و در این بررسی کیف پول SafePal، ما نگاهی به یکی از جالب‌ترین راه‌حل‌های ذخیره‌سازی رمزنگاری خواهیم انداخت.

SafePal یک محصول کیف پول منحصر به فرد است، صرفاً به دلیل این واقعیت که راحتی و امنیت را با هم ترکیب می کند و به کاربران خود امکان انتخاب بین محصولات کیف پول سرد و گرم را می دهد.
به عبارت دیگر، می‌توانید از SafePal به عنوان یک برنامه تلفن همراه، یک افزونه مرورگر یا یک کیف پول فیزیکی واقعی استفاده کنید.

این یک گزینه بسیار نادر برای داشتن است! با این حال، به طور طبیعی، بحث های متعدد آنلاین را نیز به راه می اندازد – آیا استفاده از SafePal ایمن است؟ آیا این یک محصول کیف پول قانونی است؟ توکن SafePal یا دارایی رمزنگاری SFP چیست؟ بیایید هیچ وقت را تلف نکنیم و مستقیماً به آن بپریم!

مزایا

  •  بالاترین سطح امنیت
  • یک برنامه، یک برنامه افزودنی مرورگر، و یک کیف پول سرد
  • سوآپ (تقاطع زنجیره ای) + معاملات نقطه ای
  • کریپتو را با کارت اعتباری/دبیت بخرید.
  • هزاران سکه و توکن پشتیبانی شده.
  • ذخیره سازی NFT

معایب

  • برخی نگرانی ها در مورد امنیت کیف پول سخت افزاری

بررسی کیف پول SafePal

SafePal که در سال 2018 تأسیس شد، مجموعه کاملی از راه‌حل‌های امن مدیریت رمزنگاری را ارائه می‌دهد که برای کهنه‌کاران و تازه واردان باتجربه رمزارز قابل دسترسی است.
همچنین اولین و تنها سرمایه‌گذاری کیف پول سخت‌افزاری آزمایشگاه‌های بایننس، بازوی سرمایه‌گذاری بایننس است. SafePal اکنون به بیش از هفت میلیون کاربر در سراسر جهان با کیف پول‌های سخت‌افزاری منحصربه‌فرد، کیف پول‌های نرم‌افزاری و خطوط تولید کیف پول افزونه مرورگر خدمات ارائه می‌دهد.

اینها از طریق برنامه SafePal جفت شده و مدیریت می شوند، جایی که کاربران می توانند به راحتی دارایی های خود را ذخیره، مدیریت، مبادله و مبادله کنند.
در زمان نگارش این مطلب، SafePal از 15 زبان و 54 بلاک چین پشتیبانی می کند و در حال افزودن موارد دیگر است.
در بلندمدت، SafePal قصد دارد سرمایه‌گذاران را به سمت فرصت‌های مالی و آزادی در دنیای غیرمتمرکز توانمند کند.

بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد 3 در 1، برای ذخیره سازی ارزدیجیتال 

طبق معمول، ما این بررسی کیف پول SafePal را با پوشش تمام مزایای اصلی (و ویژگی‌های قابل توجه) محصول ذخیره‌سازی رمزنگاری مورد بحث آغاز می‌کنیم.
با این حال، قبل از صحبت در مورد ماهیت “3 در 1” این کیف پول، اجازه دهید ابتدا به فیل اصلی در اتاق بپردازیم – امنیت.

یک کیف پول ارز دیجیتالِ آگاهانه از لحاظ امنیتی

اگر حتی چند روز را در حوزه رمزنگاری گذرانده اید، احتمالاً قبلاً این داستان را شنیده اید – امنیت (باید!) اولویت شماره 1 هر کسی است که وارد رمزنگاری می شود.
به همین دلیل است که در ابتدای بررسی کیف پول SafePal، به این موضوع اشاره کردم که کیف پول های رمزنگاری معمولاً اولین ایستگاه های تازه وارد در این فضا هستند – بدون یک محصول کیف پول مناسب، رمزارز شما دائما در معرض خطر است.

در حالی که کیف پول ها برای محافظت از دارایی های دیجیتال شما طراحی شده اند، هیچ دو گزینه ذخیره سازی یکسان نیستند.
این به ویژه این روزها صادق است، زمانی که کیف پول های مختلف (و انواع کیف پول) برای انتخاب دارید.
برنامه های افزودنی مرورگر، برنامه ها، کیف پول های سخت افزاری، کیف پول های کاغذی، نرم افزارهای تعیین شده و غیره – هر کدام از این موارد پیچیدگی های خاص خود را نیز دارند!

با بازگشت به SafePal، به طور طبیعی، بسیاری از مشتریان بالقوه این سوال را دارند که آیا SafePal کاستدی است، ایمن است، و آیا در وهله اول در محافظت از دارایی های شما خوب است؟
خوب، با قضاوت بر اساس بازخورد مشتریان فعلی و همچنین اطلاعات ارائه شده توسط خود برند، قطعاً چنین به نظر می رسد!

مهم نیست که از کدام کیف پول SafePal استفاده می کنید – برنامه، افزونه مرورگر یا دستگاه سخت افزاری – همه آنها دارای ویژگی های امنیتی تعیین شده هستند. برای شروع، هر سه کیف پول غیرکاستدی هستند. – به عبارت دیگر، کلیدهای خصوصی شما را نگه نمی دارند. در عوض، اینها فقط متعلق به شماست و فقط شما.

به بیان دیگر، اگر شخصی به SafePal بیاید و از آنها بخواهد اطلاعات کیف پول شخصی شما را تحویل دهد.، شرکت قادر به انجام این کار نخواهد بود، حتی اگر از نظر قانونی موظف باشد. – صرفاً به دلیل این واقعیت که آنها این کار را نمی کنند. در وهله اول این اطلاعات را داشته باشید.

در بررسی کیف پول SafePal S1 مشتریان عباراتی مانند “EAL5+” و “مکانیسم خود تخریبی” نیز ذکر شده است.
معنی این موضوع این است که این کیف پول برخی از قوی ترین ویژگی های امنیتی موجود در بازار و سپس برخی از آنها را به کار می گیرد.
برای دریافت گواهی EAL5+، کیف پول های کریپتو باید مراحل تست نفوذ دقیق را طی کنند – این به تنهایی یک بیانیه بزرگ در رابطه با امنیت این محصول کیف پول است!

علاوه بر این، مکانیک خود تخریبی مانند یک سوئیچ کشتن است، اگر همه چیز از کار بیفتد.
اگر یک هکر یا دزد احتمالی سعی کند کیف پول شما را دستکاری کند و سطح امنیتی مربوطه فعال شود، کلیدهای خصوصی شما خود تخریب می شوند.
– دزد راهی برای دسترسی به دارایی های شما نخواهد داشت.

طبیعتاً علاوه بر این ویژگی های اصلی، مواردی مانند احراز هویت دو مرحله ای، ایجاد رمز عبور سفارشی و غیره نیز دارید.
علاوه بر این، همانطور که قبلا ذکر شد، SafePal با افتخار اظهار می کند که آنها “اولین کیف پول سخت افزاری توکن شده با پشتیبانی بایننس” هستند.
با توجه به این که شرکت اخیر یک نام غول پیکر در فضای رمزنگاری است، این قطعاً یک معامله بزرگ است، و برای هر کسی که می‌داند ، SafePal  ایمن است، باید به آن توجه کرد!

یک کیف پول - سه گزینه

همانطور که در ابتدای بررسی کیف پول SafePal اشاره کردم، یکی از جالب ترین ویژگی های این کیف پول خاص این است که در واقع سه کیف پول در یک است. اجازه بدهید توضیح بیشتری بدهم.

اول، شما برنامه SafePal را دارید. این یک نسخه برنامه تلفن همراه کیف پول مورد نظر است – می توانید آن را در دستگاه iOS یا Android خود دانلود کنید. بعد، افزونه مرورگر – به سادگی کیف پول SafePal را به مرورگر وب کروم، اج یا فایرفاکس خود اضافه کنید و از آن مانند هر کیف پول مرورگر دیگری (به عنوان مثال MetaMask) استفاده کنید.

در نهایت، اگر چندین بررسی کیف پول SafePal S1 را به صورت آنلاین مشاهده کرده اید، توجه داشته باشید که این نسخه سخت افزاری کیف پول این شرکت است. با این حال، این به خودی خود یک فصل جداگانه است – ما در یک دقیقه به آن خواهیم رسید.

نکته‌ای که در اینجا می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که هر سه گزینه کیف پول با هم ترکیب می‌شوند، این یک اکوسیستم SafePal را ایجاد می‌کند. می توانید با خیال راحت و به سادگی اطلاعات کیف پول خود را به نسخه دیگری از راه حل ذخیره سازی رمزنگاری از SafePal وارد کنید (به عنوان مثال، هم از برنامه و هم از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید).

مسلماً، این یک ویژگی بسیار نادر است! اکثر ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری بر روی ارائه یک کیف پول به کاربران خود، خواه دیجیتال یا سخت افزار تمرکز می کنند. با SafePal، شما واقعاً تنوع قابل توجهی از انتخاب دارید – این قابل توجه است!

نکته دیگری که شایان ذکر است این است که هر سه نسخه کیف پول دارای حریم خصوصی و امنیت یکسانی هستند، با گزینه سخت افزاری که در مورد اخیر کمی استثنا است (کیف پول های سرد از نظر طراحی ایمن تر هستند).

این به نوبه خود نوعی حس یک اکوسیستم محصول با طراحی خوب را ایجاد می کند که در بالا به آن اشاره کردم – وقتی آن را با سکه SafePal ترکیب می کنید که به زودی درباره آن صحبت خواهیم کرد.
شما یک محصول بسیار جدی در دستان خود دارید!

SafePal S1 - یک کیف پول سخت افزاری با چند ویژگی

همانطور که قبلا ذکر شد، بخش بزرگی از مشتریان بررسی کیف پول SafePal S1 را ترک می کنند. این در رابطه با محصول کیف پول سخت افزاری است که این برند ارائه می دهد – بیایید آن را بررسی کنیم.

از جنبه بصری، در ابتدا، S1 لزوماً زیاد متمایز نیست. در حالی که برخلاف کیف پول‌های فیزیکی USB مانند «سنتی» است که بیشتر ما با آن‌ها آشنا هستیم (بیشتر به لطف لجر)، این کیف پول هنوز به اندازه‌ای کوچک است که به طور یکپارچه در جیب شما قرار بگیرد.

با این حال، وقتی از نزدیک نگاه کنید، به زودی یک صفحه نمایش کوچک و همچنین یک صفحه دکمه برای حرکت در آن خواهید دید. به لطف داشتن 5 دکمه به جای دو دکمه (چیزی که در سایر کیف پول‌های سخت‌افزاری بسیار رایج است)، می‌توانید مجموعه عظیمی از عملکردهای مختلف را با دستگاه انجام دهید.

اینها چه کارکردهایی هستند؟ خوب، جدا از تراکنش‌های سنتی‌تان، کیف پول سخت‌افزاری SafePal به شما امکان می‌دهد در فعالیت‌های مربوط به DeFi و dApp شرکت کنید، سکه‌ها و توکن‌های مختلف را مرور کنید، NFT‌ها را ذخیره کنید و غیره.

این کیف پول همچنین از تایید تراکنش های کاملا آفلاین پشتیبانی می کند. برای امضای تراکنش‌هایی که انجام می‌دهید، نیازی به اتصال اینترنت، بلوتوث یا حتی NFC ندارید – این به نوبه خود به جنبه‌های امنیتی و حریم خصوصی تجربه کیف پول Safepal S1 شما می‌افزاید.

علاوه بر این، دستگاه کیف پول SFP کاملاً بدون KYC است. برای شروع استفاده از کیف پول سخت افزاری، نیازی به قرار دادن هیچ اطلاعات شخصی ندارید – اگر بخواهید، چیزی وجود نخواهد داشت که شما را به کیف پول مورد نظر متصل کند. این یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که به دنبال تمرکززدایی واقعی و ناشناس بودن در فضای رمزنگاری است!

S1 دارای لیست بزرگی از ویژگی های اضافی است، اما از آنجایی که بسیاری از آنها با نسخه های مبتنی بر برنامه و مرورگر کیف پول به اشتراک گذاشته شده است، ما به طور جداگانه به آنها خواهیم پرداخت. آخرین نکته مهمی که می خواهم در مورد کیف پول سخت افزاری SafePal تاکید کنم، برچسب قیمت است – این یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری در بازار فعلی است!

به طور خاص، در زمان نوشتن این بررسی کیف پول SafePal، این محصول با قیمت 69,99 دلار به فروش می رسد. با بسیاری از هزینه‌های کیف پول سخت‌افزاری دیگر که به صدها دلار می‌رسد، مطمئناً S1 را از سایرین متمایز می‌کند.

بررسی کیف پول safepal با پشتیبانی از هزاران دارایی رمزنگاری

هنگامی که به دنبال کیف پول رمزنگاری هستید، هنگامی که امنیت را از سر راه برداشتید، سوال بزرگ بعدی اغلب مربوط به تعداد (تنوع) دارایی های رمزنگاری است که کیف پول پشتیبانی می کند.
– بررسی کیف پول SafePal نیز از این نظر متفاوت نیست.

وقتی به آن فکر می کنید منطقی است – با ورود پروژه های رمزنگاری جدید به بازار به صورت روزانه، علاقه مندان اغلب به دنبال کیف پول هایی هستند که می توانند انواع زیادی از سکه ها و توکن ها را در خود جای دهند.
این امر نیاز به کیف پول‌های متعدد را از بین می‌برد و در نتیجه شما را از پیگیری چندین چیز در یک زمان نجات می‌دهد.

مهم نیست که آیا تصمیم به استفاده از برنامه SafePal، افزونه مرورگر یا کیف پول سخت افزاری دارید، خبرهای خوبی در این زمینه وجود دارد – SafePal از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال و بلاک چین های مختلف پشتیبانی می کند!

برای کمی دقیق تر، در هنگام نوشتن این بررسی کیف پول SafePal، این کیف پول در حال حاضر از 54 زنجیره (شبکه) و هزاران سکه و توکن مختلف پشتیبانی می کند.
بنابراین، مگر اینکه به دنبال دارایی های بسیار خاص، یا توکن هایی باشید که به معنای واقعی کلمه امروز صبح راه اندازی شده اند، احتمال زیادی وجود دارد که آنچه را که به دنبالش هستید بیابید!

علاوه بر این، همانطور که قبلاً در فصل ذکر کردم، این به این معنی است که شما می توانید تمام (بیشتر) نمونه کارها خود را در یک کیف پول واحد ذخیره کنید.
در حالی که این چیزی نیست که از نقطه نظر امنیتی انجام شود، اگر در مورد راحتی مصمم هستید، مطمئناً ارزش آن را دارد که به خاطر داشته باشید!

عملکرد سهام به بازده

همانطور که صنعت کریپتو رشد می کند، ارائه دهندگان کیف پول های مختلف قصد دارند ویژگی های بیشتر و بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند – این در مورد بررسی کیف پول SafePal نیز صادق است.
یکی از قابل توجه ترین ویژگی های اضافی که SafePal در اختیار کاربران خود قرار می دهد، عملکرد سهام به بازده است.

همانطور که از این اصطلاح پیداست، شما می توانید دارایی های رمزنگاری خود را به اشتراک بگذارید و در طول زمان یک APY غیرفعال به دست آورید.
تعداد واقعی بسته به دارایی هایی که در آن سهام دارید و همچنین زمانی که تصمیم به انجام آن می گیرید، متفاوت خواهد بود. همانطور که گفته شد، SafePal ادعا می کند که چندین برنامه در دسترس دارد، در مقاطع زمانی مختلف، بنابراین هر کس باید بتواند برنامه ای را پیدا کند که متناسب با خواسته ها و نیازهای او باشد.

آیا این یک ویژگی فوق العاده نادر از نظر کیف پول ارز دیجیتال است؟
نه، واقعاً نه – امروزه راه‌حل‌های ذخیره‌سازی کریپتو زیادی وجود دارد که بر ارائه بیشترین ویژگی‌های ممکن به مشتریان خود تمرکز می‌کنند.
همانطور که گفته شد، هیچ دو ارائه‌دهنده کیف پول یکسان نیستند – قابلیت اطمینان و امنیت یک نگرانی بزرگ باقی می‌ماند، و از این نظر، SafePal یک انتخاب عالی باقی می‌ماند!

بنابراین، به طور خلاصه، اگر به دنبال کیف پولی هستید که به شما امکان می‌دهد هم سکه‌ها و هم توکن‌های رمزنگاری خود را به روشی امن و قابل اعتماد ذخیره کنید.
ضمن اینکه فرصتی برای کسب درآمد غیرفعال برای شما فراهم می کند،
کیف پول سخت افزاری SafePal، برنامه و مرورگر مطمئنا ارزش بررسی را دارند!

خرید کریپتو با کارت اعتباری + مبادله / معاملات نقطه ای

در مورد ویژگی های اضافی صحبت می کنیم، چیزی که بسیار محبوب شده است، خرید ارزهای دیجیتال مستقیماً از کیف پول خود، بدون نیاز به ثبت نام و استفاده از خدمات یک پلتفرم صرافی است. امروزه بسیاری از کیف‌پول‌های سرد و گرم پیشرو در صنعت این ویژگی را ارائه می‌کنند – بار دیگر، همه چیز به راحتی و سهولت استفاده برمی‌گردد.

طبیعتاً SafePal این ویژگی را به کاربران خود نیز ارائه می دهد. شما می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی، سکه‌ها و توکن‌های مختلف را مستقیماً از کیف پول خود خریداری کنید.

بررسی کیف پول SafePal: یک کیف پول سخت افزاری منحصر به فرد

تنها نقطه ضعف این است که، از آنجایی که از روش‌های پرداخت سنتی استفاده می‌کنید، باید از جنبه‌های ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی که همراه با کیف پول رمزنگاری SFP است چشم پوشی کنید. بسته به اینکه این چیزها چقدر برای شما اهمیت دارند (یا، بهتر است بگوییم، تا چه حد)، ممکن است هنوز هم نیاز به سرمایه گذاری داشته باشید و به دنبال یک مبادله غیرمتمرکز باشید.

علاوه بر خرید رمزنگاری ساده، SafePal همچنین به کاربران خود امکان مبادله ارزهای رمزنگاری شده از داخل کیف پول و همچنین شرکت در معاملات نقطه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در حالی که اکتساب کریپتو یک ویژگی بسیار رایج است، این را نمی توان در مورد مبادله و معاملات نقطه ای، از نظر کیف پول، گفت!

علاوه بر این، بررسی کیف پول SafePal کاربر به شما می گوید که پلت فرم ذخیره سازی رمزنگاری از انتقال زنجیره ای نیز پشتیبانی می کند. اساساً این بدان معنی است که شما می توانید دارایی های رمزنگاری خود را از یک شبکه به شبکه دیگر با سهولت کامل انتقال دهید.

این در واقع الگویی است که ممکن است قبلاً در این بررسی کیف پول SafePal متوجه آن شده باشید
در حالی که پلتفرم مورد بحث طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف را ارائه می دهد (بعضی از آنها – کاملاً پیشرفته)، SafePal همچنان بر ارائه همه چیز به ساده ترین شکل و کاربر پسندترین حالت ممکن تمرکز دارد.

این قطعاً نکته قابل توجهی است که باید در نظر بگیرید، به خصوص اگر تازه وارد رمزنگاری شده اید! این فضا می‌تواند واقعاً طاقت‌فرسا و سریع باشد، بنابراین داشتن فرصتی برای شرکت در برخی از فرآیندهای پیشرفته (تجارت نقطه‌ای، مبادله، و غیره) به روشی ساده، از منظر یادگیری نیز ارزشمند است.

SFP - رمز بومی اکوسیستم SafePal

اکثریت مطلق پروژه های رمزنگاری – چه کیف پول، صرافی یا موارد دیگر – دارای توکن های بومی مرتبط با آنها هستند. SafePal نیز از این قاعده مستثنی نیست – سکه SFP چیزی است که در بررسی کیف پول SafePal چندین کاربر به عنوان یک موضوع گفتگو مطرح می شود.

با توجه به نکته فوق، یکی از بزرگترین چالش‌هایی که پروژه‌های رمزنگاری با آن مواجه هستند، تسهیل یک هدف واضح برای کاربران برای به دست آوردن و استفاده از توکن‌های پلتفرم‌های بومی خود است. پروژه‌های رمزنگاری زیادی وجود دارند که دارای توکن‌های مرتبط با آن‌ها هستند، اما به‌طور کلی نتوانسته‌اند هدفی برای وجود این توکن‌ها ایجاد کنند.

توکن رمزنگاری SFP ظاهراً کاملاً متفاوت است. در حالی که ممکن است از این توکن به عنوان یک دارایی قابل معامله استفاده کنید (بنابراین، SFP را با سایر دارایی های رمزنگاری شده مبادله یا مبادله کنید)، هدف اصلی آن مربوط به حاکمیت است.

برای کمی دقیق تر، دارندگان سکه SFP می توانند در فرآیندهای تصمیم گیری مربوط به کیف پول SafePal شرکت کنند. این شامل به‌روزرسانی‌ها، اضافه‌های زنجیره‌ای یا نشانه‌های جدید، رأی‌گیری در مورد پیشنهادهای مهم و غیره است.

اگر فقط به دنبال یک کیف پول هستید تا رمزنگاری خود را ذخیره کنید و آن را فراموش کنید، این واقعاً چیزی نیست که برای شما بسیار مرتبط باشد. گفته می‌شود، اگر می‌خواهید در اکوسیستم پروژه شرکت کنید و به پیشرفت ویژگی‌های کیف پولی که رمزارز خود را در آن ذخیره می‌کنید کمک کنید، این واقعیت که SafePal به شما این امکان را می‌دهد از طریق مکانیک توکن‌های خود انجام دهید، قطعا قابل توجه است!

در زمان نوشتن این بررسی کیف پول SafePal، قیمت فعلی SFP 0.49 دلار است. در حالی که این عدد به دلیل نوسانات عمومی بازار (از جمله دلایل دیگر) تمایل به نوسان دارد، نزدیک به یک سال است که نسبتاً ثابت مانده است.

ذخیره سازی NFT - پشتیبانی می شود!

در حالی که محبوبیت NFT ها چیزی است که احتمالاً حتی از خود بازار کریپتو بی ثبات تر است، نمی توان انکار کرد که این توکن ها به بخشی جدایی ناپذیر از صنعت تبدیل شده اند. با این حال، یکی از بزرگترین چالش‌هایی که دارندگان NFT با آن روبه‌رو هستند، شبیه به علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال «سنتی» است و همچنین یافتن کیف پولی قابل اعتماد برای ذخیره دارایی‌های دیجیتالی شماست.

خوب، مسلماً یک سال پیش وضعیت به مراتب بدتر بود. امروزه، بسیاری از کیف پول های رایج به نوعی از ذخیره سازی NFT پشتیبانی می کنند.
آنها فقط می توانند از ذخیره توکن پشتیبانی کنند یا – علاوه بر آن – یک رابط بصری نیز برای شما فراهم کنند. بستگی داره!

همه موارد گفته شده، با خواندن برخی از بررسی‌های کیف پول SafePal کاربران، واضح است که پیدا کردن یک کیف پول NFT قابل اعتماد هنوز ساده‌ترین کار نیست، حتی با توجه به وضعیت بهبود یافته در بازار که به تازگی در مورد آن بحث شده است. خوب، اینجا جایی است که کیف پول رمزنگاری SafePal وارد بازی می شود – به شما امکان می دهد توکن های غیر قابل تعویض خود را ذخیره کنید!

در اصل، با توجه به همه آنچه در این بررسی در مورد آن صحبت کردیم، این بدان معنی است که اکثریت قریب به اتفاق دارایی های دیجیتال مختلف را می توان در کیف پول های SafePal ذخیره کرد. اگر یک گردآورنده دارایی دیجیتال هستید، مطمئناً یک خبر عالی است!

بررسی کیف پول SafePal: نکات منفی

اکنون که تمام ویژگی‌ها و مزایای اصلی کیف پول سخت‌افزاری SafePal (و همچنین معادل‌های دیجیتالی آن) را پوشش داده‌ایم، اجازه دهید نگاهی به برخی از بررسی‌های کیف پول SafePal که کمتر مثبت هستند نیز بیاندازیم.
پوشش برخی از کاستی های قابل توجهی که این پلتفرم ممکن است داشته باشد.

نگرانی های مربوط به امنیت کیف پول S1

یکی از رایج ترین شکایاتی که احتمالاً با آن مواجه خواهید شد، مربوط به کیف پول سخت افزاری SafePal است. با توجه به قیمت بسیار رقابتی کیف پول سخت افزاری S1 در 49.99 دلار، امنیت محصول گاهی اوقات توسط برخی از کاربران به چالش کشیده می شود.

اکنون، چیزهای زیادی برای باز کردن در اینجا وجود دارد، صرفاً به این دلیل که این اظهارات را می توان به روش های مختلف مشاهده کرد.

از یک طرف، این واقعیت که برخی از کاربران در مورد جنبه امنیتی کیف پول شک دارند، بدیهی است که چیز بدی است. با این حال، بسیاری از شکایات صرفاً مبتنی بر قیمت هستند

به طور خاص، با قیمت کیف پول سخت افزاری SafePal در حال حاضر 49.99 دلار، در واقع تقریباً سه برابر مقرون به صرفه تر از یکی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری شده در جهان – Ledger Nano X است. قطعاً تفاوت زیادی در قیمت دارد!

پس از آن، اگر برای یک کیف پول سه برابر کمتر از کیف پول دیگری پرداخت می کنید، قطعاً باید این نکته را به مقایسه خود اضافه کنید. علاوه بر این، چیزی که خلاصه می شود امنیت است که کیف پول برای دارایی های رمزنگاری شما فراهم می کند.

و همانطور که از بررسی‌های کیف پول SafePal چند کاربر مشخص کرده‌ایم، وقتی صحبت از SafePal می‌شود، این چیزی نیست که نگران آن باشیم.

به عنوان آخرین نکته، ذکر این نکته نیز ضروری است که تا آنجا که به کیفیت ساخت محصول مربوط می شود، احتمالاً قصد ندارید کیف پول رمزنگاری SafePal خود را به اطراف پرتاب کنید و آن را از دیوارها پرتاب کنید. کیف پول های سخت افزاری محصولاتی هستند که به طور کلی باید با خیال راحت ذخیره شوند – این یک سناریوی نادر است که مجبور شوید آن را بیرون بیاورید یا با خود حمل کنید.

بنابراین، حتی اگر بخواهید برخی از شناخته شده ترین کیف پول های رمزنگاری سرد موجود در بازار را انتخاب کنید، احتمال زیادی وجود دارد که در صورت رها شدن، از هم جدا شوند – این محصولات برای مقاومت در برابر چنین شرایطی ساخته نشده اند. ، از آنجایی که واقعاً بخشی از هدف اصلی آنها نیست.

نتیجه گیری

برای جمع بندی همه چیز، نتیجه اینجا چیست – آیا کیف پول SafePal ارزش بررسی دارد یا بهتر است از راه حل محبوب دیگری برای ذخیره سازی رمزنگاری استفاده کنید؟

خوب، با قضاوت بر اساس اکثریت قریب به اتفاق مرورهای کیف پول SafePal کاربران، می‌توانم بگویم – SafePal مطمئناً ارزش یک بار دیدن را دارد!

احساسی که من در کل این مقاله تکرار کرده ام این است که SafePal تمرکز زیادی روی جنبه امنیتی خدمات خود دارد. بله، چندین ویژگی مختلف دارد، از خریدهای رمزنگاری درون کیف پول پشتیبانی می‌کند و به سه شکل مختلف (یک برنامه، یک برنامه افزودنی مرورگر و یک کیف پول سخت‌افزاری) ارائه می‌شود، اما تمرکز اصلی همچنان بر روی ویژگی‌های امنیتی است.

این به خودی خود بیانیه بزرگی در مورد مشروعیت شرکت پشت کیف پول رمزنگاری SafePal است. مهم نیست که یک کیف پول چقدر ویژگی های فانتزی داشته باشد، در صورت عدم امنیت، معمولاً باید از آن اجتناب کرد، زیرا اگر بخواهید آنها را در آن ذخیره کنید، خطر از دست دادن دارایی های رمزنگاری خود را خواهید داشت.

از آنجایی که وضعیت به معنای واقعی کلمه در مورد SafePal کاملاً برعکس است، برای هر کسی که به دنبال یک راه حل قابل اعتماد برای کیف پول است، این جنبه بزرگی است که باید در نظر گرفته شود! با خواندن تمام بررسی‌های کیف پول SafePal کاربران، کاملاً واضح است که این مفهومی است که به طور گسترده نیز پذیرفته شده است!

سوالات متداول

SafePal یک پروژه کیف پول رمزنگاری است که در سال 2018 تأسیس شد. این پروژه از این نظر منحصر به فرد است که از سه کیف پول تشکیل شده است – یک برنامه، یک برنامه افزودنی مرورگر و یک کیف پول سخت افزاری (سرد).
بررسی‌های کیف پول SafePal کاربران اشاره می‌کند که شرکت پشت کیف پول‌ها بر امنیت و تنوع ویژگی‌ها (معاوضه رمزنگاری داخلی، معاملات نقطه‌ای، خرید کریپتو و غیره) تمرکز دارد.
علاوه بر همه اینها، SafePal همچنین دارای یک توکن SFP بومی است و (از نظر ذخیره سازی) از طیف گسترده ای از سکه ها و توکن های مختلف پشتیبانی می کند.

کیف‌پول‌های داغ آن دسته از نرم‌افزارهای ذخیره‌سازی رمزنگاری هستند که اتصال دائمی به اینترنت را حفظ می‌کنند.
برخلاف آن، کیف پول‌های سرد دستگاه‌های سخت‌افزاری هستند که رمزارزهای شما را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند.
کیف پول های سرد از نظر ایمنی بهترین گزینه در نظر گرفته می شوند – زیرا همیشه آفلاین هستند.
لازم نیست نگران باشید که یک هکر تمام دارایی های ارزهای دیجیتال شما را دزدیده است.

بستگی دارد، اما در بیشتر موارد – بله.
اگر تازه شروع به تجارت و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کرده‌اید، کیف پول سخت‌افزاری ممکن است کمی بیش از حد باشد – معمولاً تصور می‌شود که کیف پول‌های سخت‌افزاری باید زمانی خریداری شوند که مقدار قابل‌توجهی ارز دیجیتال داشته باشید و بخواهید آن را ایمن نگه دارید. اگر یک معامله گر فعال هستید، این موضوع می تواند حتی بیشتر از این موضوع را منصرف کند – از نظر تجارت، نرم افزار و کیف پول های آنلاین بسیار راحت تر هستند.

با قضاوت بر اساس مقدار قابل توجهی از بازخورد مثبت بیان شده در بررسی های SafePal کاربران، به نظر می رسد اینطور باشد!
SafePal بر ارائه برخی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ویژگی‌های امنیتی به کاربران خود تمرکز دارد و کیف پول سخت‌افزاری آن دارای گواهی EAL5+ است.
علاوه بر این، SafePal همچنین دارای مجموعه عظیمی از عملکردهای اضافی است که همه آنها برای اثبات بیشتر مشروعیت و قابلیت اطمینان نام تجاری و محصول کیف پول پشت آن کار می کنند.

قطعا! همچنین بخشی از بهترین شیوه های ذخیره سازی رمزنگاری است! بیشتر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ترجیح می دهند یک نرم افزار و یک کیف پول سخت افزاری داشته باشند – اولی برای دسترسی آسان و تجارت، و دومی برای ذخیره سازی ایمن. با این حال، شما همچنین می توانید از کیف پول های متعدد به سادگی استفاده کنید تا مطمئن شوید که دارایی های خود سالم و سالم هستند. به این ترتیب، اگر یکی از کیف پول های رمزنگاری شما به خطر بیفتد، تمام دارایی های خود را از دست نخواهید داد.

در مجموع، چهار نوع بزرگ کیف پول رمزنگاری وجود دارد – آنلاین، سخت افزاری، نرم افزاری (اپلیکیشن) و کاغذی.
هر کدام از این نوع کیف پول ها ویژگی ها، مزایا و کاستی های خاص خود را دارند و بنابراین برای انواع مختلف افراد نیز مناسب خواهند بود.
از نظر امنیتی، کیف پول های کاغذی بهترین جایگزین هستند، در حالی که از نظر راحتی، نرم افزار و کیف های آنلاین باید گزینه های شما باشند.