رفع مشکل اتصال ناموفق در لجر لایو Ledger Live

رفع مشکل اتصال ناموفق در لجر لایو Ledger Live

رفع مشکل اتصال ناموفق در لجر لایو Ledger Live

قابل توجه کاربران ویندوز:
لجر لایو، فقط با ویندوز 10.1 و بالاتر سازگار است. Ledger Live دیگر از ویندوز 7 پشتیبانی نمی کند زیرا مایکروسافت از ژانویه 2020 پشتیبانی از نسخه های پایین تر را متوقف کرده است. در صورت امکان، لطفاً به نسخه جدیدتر ارتقا دهید. سیستم مورد نیاز ما را اینجا ببینید.

این مقاله اطلاعاتی را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که به کیف پول لجر نانو خود متصل هستند، اما لجر لایو،  قادر به برقراری ارتباط با دستگاه نیست. این معمولاً از یک پیام خطای ایجاد شده در Ledger Live با عنوان: “اتصال ناموفق است.”

رفع مشکل اتصال ناموفق در لجر لایو Ledger Live

قبل از شروع

  • مطمئن شوید که لجر لایو را از طریق این لینک به آخرین نسخه به روز کنید.
  • سعی کنید یک ریستارت ساده کامپیوتر خود را انجام دهید. این ممکن است یک مرحله عیب یابی ساده باشد، اما گاهی اوقات می تواند راه حلی برای اتصال به اینجا باشد.
  • فقط برای کاربران ویندوز – همیشه Ledger Live را در حالت administrator اجرا کنید. برای انجام این کار، کافیست روی نماد Ledger Live کلیک راست کرده و گزینه run as administrator را انتخاب کنید.

راه‌حل‌هایی برای رفع مشکل اتصال ناموفق در لجر لایو

راه حل 1: هر برنامه دیگری را که باز است ببندید.

برنامه دیگری که در حال اجرا است می تواند باعث تداخل بین دستگاه شما و Ledger Live شود. لطفاً هنگام تلاش برای اتصال، همه برنامه‌ها، پنجره‌ها یا هر چیزی که در رایانه شما باز است را ببندید.

راه حل 2: هر VPN و لیست سفید لجر لایو، را به طور موقت غیرفعال کنید.

هر نرم افزار VPN که روی رایانه شما اجرا می شود نیز می تواند باعث تداخل شود. لطفاً به طور موقت هر VPN در حال اجرا را غیرفعال کنید و دوباره اقدام به تراکنش کنید.

راه حل 3: نرم افزار آنتی ویروس و لیست سفید Ledger Live را به طور موقت غیرفعال کنید.

همین مورد در مورد نرم افزار آنتی ویروس نیز صدق می کند، فعلاً این را غیرفعال کنید و در صورت امکان حتما Ledger Live را در لیست سفید قرار دهید.