برنامه های شخص ثالث و Trezor

برنامه های شخص ثالث و Trezor

علاوه بر Trezor Suite، می‌توانید از دستگاه Trezor خود با تعداد فزاینده‌ای کیف پول ارزهای دیجیتال مستقل و خدمات آنلاین استفاده کنید.

ما معتقدیم که Trezor Suite بهترین راه حل برای مدیریت دارایی های رمزنگاری شماست، اما دلایلی وجود دارد که ممکن است از Trezor خود با کیف پول شخص ثالث استفاده کنید.

کیف پول های ارز دیجیتال شخص ثالث

برخی از رابط های کیف پول شخص ثالث به شما امکان می دهند دستگاه Trezor خود را متصل کرده و با آن کار کنید. آنها هیچ کلید خصوصی را نگه نمی دارند.
در عوض، موجودی حساب ها را نمایش می دهند و به شما در مدیریت تراکنش ها کمک می کنند

کیف پول های ارز دیجیتال شخص ثالث چطور کار می کند؟

ابتدا، Trezor شما حاوی یک دانه، 12 یا 24 کلمه است که تمام کلیدها و آدرس های مرتبط با دارایی های شما را ایجاد می کند. این seed هرگز دستگاه شما را ترک نمی‌کند: زمانی که یک تراکنش باید امضا شود، داده‌های تراکنش به Trezor شما ارسال می‌شود، به‌صورت آفلاین امضا می‌شود و سپس از بین می‌رود.

با استفاده از یک برنامه شخص ثالث، دقیقاً همان اتفاق می افتد، اما به جای اینکه Trezor Suite داده پیام را آماده کند، برنامه شخص ثالث پیام را به دستگاه Trezor شما ارسال می کند. از آنجایی که Trezor فقط می‌تواند فرمت خاصی را بپذیرد، لازم نیست خیلی نگران برنامه‌ها یا برنامه‌های افزودنی که به آن‌ها وصل می‌شوید، تا زمانی که از Trezor خود استفاده می‌کنید تا مطمئن شوید که آدرس گیرنده تراکنش، مبالغ و کارمزدها درست است. .

اینجاست که صفحه نمایش قابل اعتماد Trezor وارد می شود – صفحه نمایش Trezor شما فقط داده هایی را که امضا می شود به شما نشان می دهد، بنابراین اگر یک مهاجم مخرب آدرس را با یکی از آدرس های خود عوض کند یا مبالغ ارسالی را تغییر دهد، Trezor شما به شما اجازه می دهد. ببینید که داده ها آن چیزی نیست که شما تنظیم کرده اید تا بتوانید تراکنش را لغو کنید.

چرا از برنامه های شخص ثالث استفاده کنیم؟

برخی از رابط های کیف پول شخص ثالث به شما امکان می دهند دستگاه Trezor خود را متصل کرده و با آن کار کنید. آنها هیچ کلید خصوصی را نگه نمی دارند.
در عوض، موجودی حساب ها را نمایش می دهند و به شما در مدیریت تراکنش ها کمک می کنند

پشتیبانی سکه

در حالی که منتخبی از ارزهای رمزپایه وجود دارد که به طور بومی در Trezor Suite و توسط سیستم عامل Trezor پشتیبانی می‌شوند، مهم است که توجه داشته باشید که اکثر سکه‌ها و توکن‌ها از طریق برنامه‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌شوند.
برای اینکه بدانید کدام کیف پول‌ها از ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه شما پشتیبانی می‌کنند، به صفحه Coins & Tokens پشتیبانی شده ما بروید، جایی که لیست کاملی از ارزهای دیجیتالی را که می‌توان با استفاده از کیف پول سخت‌افزار Trezor خود محافظت کرد، پیدا کنید.

ویژگی های اضافی

گاهی اوقات برنامه های شخص ثالث برای دسترسی به dApps، staking و ویژگی های پیشرفته تری مانند امضای چندگانه (Multisig) با Trezor مورد نیاز است.
علاوه بر این، در شرایط اضطراری می توانید حساب های Trezor خود را با یک برنامه شخص ثالث بازیابی کنید.

بازیابی وجوه بدون دستگاه Trezor

اگر دستگاه Trezor شما گم یا آسیب ببیند، می توانید با استفاده از Seed بازیابی و کیف پول شخص ثالث به وجوه خود دسترسی پیدا کنید.
با این حال، این باید فقط در مواقع اضطراری استفاده شود. برای اینکه وجوه خود را همیشه ایمن نگه دارید، توصیه می کنیم یک دستگاه Trezor جدید برای بازیابی وجوه خود تهیه کنید.

کیف پول های شخص ثالث

جدول زیر نمونه ای از رابط های کیف پول شخص ثالث است که به شما امکان می دهد دستگاه Trezor خود را متصل کرده و با آن کار کنید.
آنها هیچ کلید خصوصی را نگه نمی دارند. در عوض، آنها موجودی را نشان می دهند و به شما در مدیریت تراکنش ها کمک می کنند.

خدمات آنلاین شخص ثالث

وب‌سایت‌های زیر به شما امکان ورود بدون رمز عبور ایمن با دستگاه Trezor یا سایر خدمات عالی مرتبط با ارزهای دیجیتال را می‌دهند، به عنوان مثال، ایجاد فاکتور از حساب‌های Trezor خود. برای جزئیات بیشتر روی نام یک سرویس کلیک کنید.

  • Bitstamp تبادل بیت کوین در زمان واقعی
  • Coinmate تبادل بیت کوین در زمان واقعی
  • Coinmap نقشه فروشگاه ها و مشاغل بیت کوین.
  • Coinpayments خدمات پردازشگر پرداخت که از ارزهای دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند.
  • Faa.st مدیر نمونه کارها با یکپارچه سازی مبادله.