10 نکته برای بازار خرس کریپتو

چکیده : - ممکن است متوجه نباشید، اما بازار نزولی رمزارز پیامدهای بزرگی برای تنظیم امنیت کریپتو شما دارد - و اکنون زمان آن است که یک موجودی سریع انجام دهید! - از آنجایی که کمتر با پس‌اندازهای رمزنگاری‌تان تعامل دارید، ممکن است سکه‌ها و توکن‌هایتان مدت‌های طولانی را در کیف پول شما غیرفعال و بدون چک بگذرانند – بنابراین اعتماد به آن کیف برای امنیت و آرامش شما ضروری است. - نحوه گذراندن این دوره آرام نیز بر آینده رمزنگاری شما تأثیر می گذارد - این لحظه ای است برای یادگیری، توسعه و تبدیل شدن به یک حرفه ای در جنبه های فنی کریپتو. - در اینجا، ما 10 نکته را به شما ارائه می دهیم تا مطمئن شوید که از بازار نزولی ایمن تر و قوی تر از همیشه بیرون می آیید.
10 نکته برای بازار خرس کریپتو

10 نکته برای بازار خرس کریپتو

بازار کریپتو در حال تغییر است. و این تغییر، تغییراتی را به همراه دارد. در اینجا، ما به شما نشان می دهیم که چگونه مانند یک حرفه ای در بازار خرس کریپتو، حرکت کنید.

در بازار نزولی، ممکن است مدت زمان زیادی را صرف بررسی یا تعامل با دارایی‌های رمزنگاری خود نکنید – به این معنی که باید بدانید کیف پولی که در آن نگهداری می‌کنید کاملاً ایمن است.

در همین حال، یک ممیزی اساسی از برنامه بازی رمزنگاری شما، و بررسی دانش شما از فضا، هر دو موارد مهمی هستند که باید در حین انتظار در نظر بگیرید. در این مقاله، نکاتی را به شما ارائه می دهیم که چگونه در بازار نزولی ایمن بمانید و از زمان خود برای موفقیت بلندمدت استفاده کنید.

مرحله 1) Crypto خود را ایمن کنید!

در طول یک رکود در بازار (بازار خرس کریپتو )، ممکن است روی HOD نگه داشتن رمزارز خود متمرکز شوید، به این معنی که مدت زمان طولانی را در یک کیف پول سپری می کند. این بدان معناست که مهمتر از همیشه دانستن خطرات و اعتماد به کیف پول خود است! در اینجا چند منبع برای کمک به شما در این زمینه وجود دارد.

HODL ایمن

برای اینکه سکه های خود را به طور ایمن نگه دارید، باید چند نکته اساسی اما بسیار مهم را در نظر بگیرید (الف) اینکه آیا شما کنترل کلیدهای خصوصی خود را دارید و (ب) آیا آنها را به درستی ایمن می کنید یا خیر. برای یک نمای کلی از چیزهایی که باید به آنها نگاه کنید، بخش ما را در مورد چگونگی HODL ایمن در اینجا بررسی کنید.

مراقبت از خود: مسئولیت کلیدهای خصوصی خود را بر عهده بگیرید.

کلیدهای خصوصی نان و کره مالکیت رمزنگاری ما هستند. و تنها راهی که شما می توانید کنترل کامل رمزنگاری خود را تضمین کنید، این است که خودتان آن کلیدهای خصوصی را مدیریت کنید. “نه کلیدهای شما، نه سکه های شما” فقط یک عبارت کوچک جذاب نیست: برای ایمنی رمزارز شما مهم است.

ذخیره توکن های خود در کیف پول آنلاین یک صرافی به این معنی است که به صرافی برای حفظ دارایی های رمزنگاری خود اعتماد دارید. این امر سکه‌های شما را در برابر هر چیزی که ممکن است صرافی‌ها با آن مواجه شوند آسیب‌پذیر می‌کند: این ممکن است هک، سقوط بازار یا تغییر در مقررات باشد که می‌تواند شما را از دسترسی به توکن‌های خود محروم کند. مدیریت خودکار کلیدهای خصوصی شما از همه این احتمالات کنار گذاشته می شود تا بتوانید در حین انتظار آرامش خاطر داشته باشید.

از خطرات اجتناب کنید و توکن‌های خود را به فضای ذخیره‌سازی امن آفلاین منتقل کنید.

NFT های خود را ایمن کنید.

این فقط سکه ها و توکن های شما نیستند که در بازار نزولی به توجه شما نیاز دارند – NFT های ارزشمند شما نیز باید به درستی ایمن شوند.
برخلاف سکه‌ها و توکن‌های قابل تعویض، یک NFT کاملاً منحصربه‌فرد است: ممکن است یک POAP مربوط به رویدادی باشد که با دوستانتان در آن شرکت کرده‌اید، یک قطعه مد در نسخه محدود توسط طراح مورد علاقه‌تان یا یک خلاقیت منحصربه‌فرد توسط یک هنرمند معتبر NFT.
نکته این است که همه اینها ارزشی فراتر از پول دارند: آنها همچنین دارای ارزش احساسی هستند که برای شما شخصی است، به این معنی که غیر قابل جایگزینی هستند.
به همین دلیل است که در حال حاضر ایمن سازی توکن غیرقابل تعویض خود بسیار مهم است.

مرحله 2) در زمان بازار خرس کریپتو، دوره خود را ترسیم کنید.

تمام هدف کریپتو این بود که به افراد معمولی مثل من و شما ابزاری جایگزین برای مدیریت ارزشمان بدهیم.
در کریپتو، هیچ تشریفات اداری و فرآیندهای بانکی دست و پا گیر وجود ندارد – اما با تمام این آزادی، مسئولیت نیز به همراه دارد، به ویژه داشتن یک ایده روشن در مورد اهداف خود و نزدیک شدن به کار با یک هدف.
در اینجا چند نکته در مورد

FOMO را با میانگین هزینه دلار شکست دهید.

سرمایه گذاری در یک دارایی به دلیل FOMO در هر زمانی ایده بدی است، نه تنها زمانی که بازار در حال افزایش است. اما اگر قبلاً تصمیم گرفته اید با یک پروژه رمزنگاری معین درگیر شوید، استفاده از میانگین هزینه دلاری (DCA) روشی عالی برای کاهش خطرات خود در حین انجام آن است.

نوسانات مشخصه فضای کریپتو است، بنابراین اتخاذ یک رویکرد سنجیده هنگام اجرای طرح اصلی، مطمئن می شود که قدرت در دستان شما باقی می ماند. 

تجزیه و تحلیل بنیادی - یک ابرقدرت رمزنگاری

کریپتو پر از هیاهو است، به خصوص زمانی که بازار رو به رشد است. اما وقتی می‌توانید پروژه‌ها را برای خودتان ارزیابی کنید، چرا باید به آن تکیه کنید؟

انجام یک تجزیه و تحلیل بنیادی پروژه به سادگی به معنای به کارگیری برخی کسب و کارها و عقل سلیم در بازار، تحقیق در مورد اقتصاد نشانه (یا توکنومیک) و آینده احتمالی آن بر اساس ایده و تیم پشت پروژه است.
با استفاده از این زمان برای درک چگونگی انجام یک تحلیل بنیادی برای خود، زمانی که دوباره فعال می‌شوید یا حتی اگر فرصت جالبی را می‌بینید، در موقعیت بسیار خوبی قرار خواهید گرفت.

بازار خرس کریپتو : نیمه پر یا نیمه خالی؟

نوسان قیمت برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد. برای برخی زمان احتیاط و برای برخی دیگر فرصتی برای خرید است. در هر دو مورد، درک فرآیند انتقال بین ارزهای دیجیتال و فیات برای اجرای مؤثر برنامه‌های شما ضروری است.

درک نحوه ذخیره ارزش در بازار خرس کریپتو

و در نهایت، ترسیم مسیر شما به معنای درک مزایا و معایب هر سیستم یا ارزی است که با آن تعامل دارید.
یکی از سوالات کلیدی در این زمینه این است که آیا یک دارایی یک ذخیره موثر ارزش است یا خیر – ملاحظاتی که برای فیات و کریپتو اعمال می شود.

مرحله 3) یک متخصص شوید. - زمان یادگیری فرا رسیده است.

و مهمتر از همه – بازار نزولی زمان مناسبی برای افزایش دانش رمزنگاری شما بدون فشار خرید است و با بررسی مسائل و مشکلات ارزهای دیجیتال و بلاک چین، به بینش های جدید ارزشمندی دست یابید. وقتی همه چیز دوباره به حرکت در می‌آید، هنگام ارزیابی آنچه پیش روی شماست، دست برتر خواهید داشت.

خواندن داده های قرارداد هوشمند را بیاموزید...

قراردادهای هوشمند پایه و اساس پروژه های رمزنگاری، DeFi، NFT ها و dApps هستند.
آنها قراردادهای خوداجرا هستند که به کاربران امکان می دهند بدون نیاز به واسطه قانونی برای انجام فرآیندها با یکدیگر تعامل داشته باشند.
اما پس از امضای قرارداد هوشمند، نمی توان آن را لغو امضا کرد.
بنابراین ضروری است که بدانید با چه چیزی موافقت می کنید و دانستن نحوه خواندن یک قرارداد هوشمند می تواند در زمان شما صرفه جویی زیادی کند.

نحوه اندازه‌گیری یک پروژه NFT را بدانید...

از هنر به ملک، چشم انداز مالکیت دیجیتال در حال تغییر است و ما باید از NFT تشکر کنیم! دارایی‌های جدید تفاوت‌های ظریف (جدید) خاص خود را دارند. و پتانسیل باورنکردنی برای اینکه صنعت به کجا می‌تواند برود وجود دارد، بنابراین آشنایی با ABCها در مورد NFT می‌تواند شما را برای موفقیت کامل در زمانی که بازار دوباره حرکت می‌کند، آماده کند.

کیف پول خود را بشناسید.

ما اینجا نیستیم تا از کلیدهای شما مراقبت کنیم، اما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که می‌توانید از کلیدهای خود با بهترین و ایمن‌ترین عناصر در جای خود مراقبت کنید. دستگاه‌های لجر بهترین محافظت را در بازار ارائه می‌کنند و این کار را از طریق سه عنصر انجام می‌دهد: قوی‌ترین اجزای امنیتی و تیمی از کارشناسان امنیتی که دائماً سخت‌افزار لجر را آزمایش و بهبود می‌دهند.

آماده شدن برای جهش زمانی که بهار ارزهای دیجیتال در اطراف راه می افتد.

دانش قدرت است، و داشتن درک هر چه بیشتر در صحنه، زمانی که یخ‌های زمستان کریپتو شروع به آب شدن می‌کند، شما را به خوبی آماده می‌کند. ایمن باشید، به خواندن ادامه دهید و کنجکاو باشید – درگیر ماندن به این معنی است که همیشه بهترین بهره را از رمزنگاری خود خواهید برد، مهم نیست که بازار چه کاری انجام می دهد.

منبع :   Ledger