بهترین کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی

بهترین کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی

اگرچه احتمالاً کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی، امنیت کمتری نسبت به کیف پول های سخت افزاری دارند، اما کیف پول های نرم افزاری از مزیت راحتی برخوردار هستند.
کاربران می‌توانند آزادانه بدون خروج از برنامه با رمزارز خرید، مبادله و خرید کنند. در نهایت، برنامه های کیف پول نرم افزاری برای دانلود رایگان هستند. و بنابراین برای مبتدیان با بودجه کم ایده آل هستند.

در ادامه بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی را با هم بررسی می کنیم.

کوینومی Coinomi

کوینومی یک کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال چند زنجیره ای قابل اعتماد است. که از 125 شبکه و بیش از 1770 دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند. کوینومی،  امکان انتقال از طریق SegWit را فراهم می کند، که تراکنش های سبک تر را انجام می دهد.

کوینومی معاملات مستقیم DEX (تعوض توکن)، صرافی داخلی، و پشتیبانی از DApp و Web3 را ارائه می دهد. علاوه بر این، Coinomi به بیش از هشت زبان در دسترس است.

ویژگی کلیدی امنیتی کوینومی که اکثر کاربران آن را به عنوان یکی از بهترین کیف پول‌های غیرکاستدی برای ذخیره‌سازی کریپتو معرفی می‌کنند. این است که Coinomi کلیدهای خصوصی شما را به‌جای سرورهای آنلاین خود، به صورت محلی روی دستگاه شما ذخیره می‌کند. به این ترتیب کلیدهای شما کاملا تحت کنترل شما هستند. و در شبکه ای که قابل هک باشد ذخیره نمی شوند.
محافظت از دارایی های شما به سادگی دور نگه داشتن دستگاه شما از اتصالات مخرب است.

استفاده از رمزهای عبور امنیت فوق العاده Coinomi را بیشتر می کند. حتی اگر سارقان دستگاه شما را بدزدند، بدون رمز عبوری که شما تنظیم کرده اید، نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

متاماسک MetaMask

MetaMask به دلیل سهولت استفاده باورنکردنی، در صدر فهرست بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی ما قرار دارد.
MetaMask به عنوان یک کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری، که افزونه مرورگر نیز می باشد، می تواند در مرورگرهای محبوبی مانند Firefox، Chrome و Brave قابل دسترسی باشد.
MetaMask فقط از بلاک چین اتریوم پشتیبانی می کند. و فقط کلیدهای اتر و سایر توکن های ERC20 را ذخیره می کند. MetaMask همچنین به کاربران اجازه می دهد تا با برنامه های کاربردی ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم تعامل داشته باشند.

با استفاده از تنظیمات قطعی سلسله مراتبی برای کمک به کاربران برای پشتیبان‌گیری از حساب‌های خود، این کلمات و عبارات اولیه راحتی را در زمانی که دسترسی به کیف پول MetaMask خود را از دست داده‌اید تضمین می‌کنند.
کاربر می تواند با وارد کردن عبارات اولیه به ترتیب صحیح، اطلاعات حساب از دست رفته خود را با خیال راحت بازیابی کند.
کد MetaMask منبع باز است، به این معنی که به طور مداوم ارتقا می یابد.
یکی دیگر از ویژگی های عالی خرید سکه داخلی است. MetaMask به دو صرافی Coinbase و ShapeShift متصل می شود، جایی که کاربران می توانند توکن های اتر و ERC20 را معامله کنند.

از نظر امنیت، MetaMask رمزگذاری رمز عبور را برای کلیدهای خصوصی شما ارائه می دهد، که در مرورگر شما ذخیره می شوند و نه در هیچ سرور راه دور.
این به شما امکان کنترل کامل روی کلیدهای خصوصی و عمومی را می دهد. با این حال، از آنجایی که آنلاین است، هنوز به اندازه یک کیف پول سخت افزاری یا کاغذی ایمن نیست.
MetaMask بهترین استفاده را برای ذخیره مقادیر کمی از ارزهای دیجیتال و توکن هایی است که برای کاوش DApps در اتریوم به آنها نیاز دارید.

ZenGo

ZenGo ادعا می کند که اولین کیف پول از بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی است. که از چندین ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.
کیف پول ZenGo در iOS و Android موجود است. و راه اندازی و استفاده آسان است.
ZenGo از بیت کوین، اتر و سکه های بایننس پشتیبانی می کند. و به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه، روی این کریپتوها معامله کنید یا سود کسب کنید.
همچنین راحتی خرید رمزارز با کارت اعتباری یا Apple Pay را فراهم می کند.

ZenGo در مقایسه با سایر بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی، به دلیل طرح امضای آستانه خود متمایز است.
این یک ویژگی امنیتی نوآورانه و سطح بالا است که کلید خصوصی شما را به دو قسمت تقسیم می کند.
یک قسمت را در سرورهای خود ذخیره می کند. و قسمت دوم را در تلفن کاربر ذخیره می کند. یک تراکنش تنها زمانی می تواند انجام شود که این دو بخش با هم تعامل داشته باشند.

ZenGo سهم کلید خصوصی کاربر را در فضای ذخیره‌سازی ابری ذخیره می‌کند. و در صورت گم شدن دستگاه، از تشخیص چهره برای بازیابی کلید استفاده می‌کند.

برنامه ZenGo این ویژگی های امنیتی نوآورانه را در یک رابط کاربری ساده و تمیز ارائه می دهد که با در نظر گرفتن افراد تازه کار طراحی شده است.

BitPay

BitPay یک کیف پول بیت‌کوین منبع باز و غیرکاستدی است. که امنیت و راحتی درجه یک را برای تجارت و نگهداری بیت کوین ترکیب می‌کند.
BitPay به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین را از طریق یک صرافی یکپارچه خریداری و بفروشند. علاوه بر این، کیف پول Bitpay به طور مشخص دارای یک کارت ویزا BitPay است که بیت‌پی‌سی را به دلار تبدیل می‌کند. و در سطح جهانی توسط بازرگانان و دستگاه‌های خودپرداز پذیرفته می‌شود.
BitPay یک ویزا کارت است. که اگر شخصی هستید که مرتباً با ارزهای دیجیتال تراکنش می‌کنید، BitPay را انتخاب اصلی برای بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی می‌سازد.

BitPay قابلیت Multisig را ارائه می‌دهد که به کاربر اجازه می‌دهد تا تراکنش‌ها را در چندین دستگاه حداکثر تا ۱۲ مورد تأیید کند.
BitPay همچنین از احراز هویت 2FA با استفاده از Google Authenticator پشتیبانی می‌کند و از خریداران با پروتکل پرداخت محافظت می‌کند تا بیشتر دارایی‌هایشان را ایمن کنند.

برنامه BitPay به خوبی طراحی شده و بصری است و برای مبتدیان مناسب است. صرافی های داخلی و ویزا کارت برای کاربرانی که مرتب تراکنش دارند ایده آل است.

BRD (Breadwallet)

بد نیست یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی، را امتحان کنید. که برای استفاده از تلفن همراه بهینه شده است؟
BRD (که قبلاً Breadwallet نامیده می شد.) یک کیف پول فقط تلفن همراه است. که برای دستگاه های Android و iOS توسعه یافته است.
اگرچه این یک کیف پول بیت کوین است، BRD به شما اجازه می دهد بیت کوین خود را به توکن های ETH، BCH و ERC20 تبدیل کنید.
این برنامه به خوبی برای موبایل بهینه شده است. و استفاده از آن آسان است. با این حال، در زیر پوست ساده مجموعه ای از ویژگی های امنیتی پیشرفته نهفته است.

BRD به طور منحصر به فردی از تأیید پرداخت ساده (SPV) استفاده می کند. که کاربران را مستقیماً به شبکه بیت کوین متصل می کند.
جدا از بهبود سرعت تراکنش، این اتصال مستقیم امنیت را افزایش می دهد. زیرا هیچ سروری برای هک وجود ندارد.
سایر ویژگی های امنیتی قابل توجه شامل رمزگذاری سخت افزاری AES و امضای کد، شناسه لمسی و پین 6 رقمی برای امنیت بیشتر است.

Edge کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی

Edge یک کیف پول نرم افزاری است. که فقط برای موبایل در iOS و اندروید موجود است. استفاده از این برنامه آسان است. و ویژگی‌های مناسبی را با یکپارچه‌سازی ShapeShift ارائه می‌کند، مانند خرید، مبادله و خرج کردن ارز دیجیتال.

به طور کلی، Edge یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی است. زیرا ویژگی های امنیتی آن پیشرفته است.
رمزگذاری سمت کلاینت تضمین می‌کند که داده‌های شما قبل از رسیدن به سرورهای کیف پول روی دستگاه به شدت رمزگذاری شده است.
این باعث می شود Edge در برابر حملات سمت سرور و بدافزار غیرقابل نفوذ باشد. علاوه بر این، فقط کاربر به اطلاعات حساب دسترسی دارد.
Edge از Google 2FA Authenticator پشتیبانی می‌کند، به این معنی که اگر بازیگران بد رمز عبور و نام کاربری شما را در دست بگیرند، باز هم نمی‌توانند به حساب شما دسترسی داشته باشند.

Edge از بیش از 31 سکه پشتیبانی می کند. تمام ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی مناسب را دارد. تا آن را به یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی، برای ذخیره ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

تراست ولت Trust Wallet کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی

از هر کسی بپرسید بهترین کیف پول های نرم افزاری غیرکاستدی که توصیه می کند چیست؟  احتمالاً نام Trust Wallet را خواهید شنید.

Trust Wallet که برای راحتی کاربر ساخته شده است. مدیریت و ایمن سازی ارزهای دیجیتال شما را آسان می کند. و برای iOS، اندروید و دسکتاپ در دسترس است.

Trust Wallet گزینه های متعددی را برای خرید ارزهای دیجیتال از جمله کارت به کارتف کاربران ارائه می دهد. و از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.
در صورت تمایل می‌توانید ارز دیجیتال خود را  به اشتراک (staking) بگذارید. و با حفظ حریم خصوصی و امنیت، فوراً آن را مبادله کنید.
شما می توانید قیمت ها و نمودارها را بدون ترک کیف پول پیگیری کنید.

Trust Wallet همچنین به شما امکان می دهد NFTها، آثار هنری و کلکسیونی خود را در یک مکان مشاهده کنید.
می توانید از DApp های مورد علاقه خود استفاده کنید. و موارد جدید را در پلتفرم Trust Wallet کاوش کنید.

این برنامه از اسکن اثر انگشت و کد پین برای یک لایه امنیتی اضافی استفاده می کند.
Trust Wallet داده های کاربران را در سرور خود ذخیره نمی کند. در عوض، به کاربران اجازه می دهد تا داده ها را در دستگاه های خود ذخیره کنند و آنها را در کنترل کامل کلیدهای خود قرار دهند.

Trust Wallet از 40 بلاک چین و بیش از 160 دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند. به طور کلی، این یک کیف پول نرم افزاری امن و همه کاره است که برای اکثر انواع کاربران ایده آل است.

نتیجه گیری کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی

در مجموع، بهترین کیف پول نرم افزاری غیرکاستدی، شما را مستقیماً به یک صرافی بلاک چین یا غیرکاستدی متصل می‌کنند. این به شما امکان می دهد کنترل کامل کلیدهای خود را داشته باشید. و تداخل شخص ثالث بسیار کم است. جدا از ایمن تر بودن، ذخیره سازی غیرحضوری به شما امکان می دهد به صورت ناشناس تراکنش کنید. و ریسک شخص ثالث را کاهش می دهد. شما همچنین این آزادی را دارید که مستقیماً رمزنگاری را خریداری کنید و به شما امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال بیشتری را می دهد.

منبع  Bybit Learn