بازار [ LEDGER ]، امن ترین بازار NFT جهان

چکیده : چیزهایی که باید بدانید:
- بازار nft لجر 10000 مجوز بازار جنسیس را در 24 ساعت فروخته و دارای اولین ضرابخانه ایمن و "با امضای شفاف" است.
– بازار جدید خانه انحصاری NFT از برندها و هنرمندان تاثیرگذار پیشرو خواهد بود.
LEDGER بازار [LEDGER]، امن ترین بازار NFT جهان را راه اندازی می کند، ظرف 24 ساعت mint کنید.

بازار [ LEDGER ]، امن ترین بازار NFT جهان

LEDGER بازار [LEDGER]، امن ترین بازار NFT جهان را راه اندازی می کند، ظرف 24 ساعت mint کنید.

شرکت لجر به تازگی بازار [LEDGER] را راه اندازی کرده ،
اولین پلت‌فرم توزیع ایمن و ضرابخانه ایمن جهان برای محصولات NFT انتخاب شده از برندها و هنرمندان فرهنگی تأثیرگذار و پیشرو.

ماه گذشته در Ledger Op3n اعلام شد، [L] Market با انتشار اولیه Genesis Pass NFT راه اندازی شد.
که در عرض 24 ساعت 10000 مجوز جنسیس را صادر کرد و به دارندگان این امکان را می‌دهد تا نسخه محدود Ledger Black-on-Black Nano X را بازخرید کنند و به نسخه‌های بعدی دسترسی داشته باشند. بیش از 150000 نفر پس از اعلام در ماه گذشته ثبت نام کردند.

[ L ] Market ویژگی های امنیتی کلاس جهانی Ledger را به فضای بازار NFT می آورد، فضایی که شاهد افزایش تعداد هک ها و کلاهبرداری ها بوده است.
طبق گزارش کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده، از سال 2021، یک میلیارد دلار از 46000 کاربر از طریق مالکیت ناامن NFT به سرقت رفته است.
ما بزرگترین و ایمن‌ترین سهم بازار را در بین کیف پول‌های دیجیتال حفظ می‌کنیم و در حال حاضر بیش از 20 درصد از دارایی‌های ارز دیجیتال و دیجیتال جهان را در بیش از 5 میلیون کیف پول فروخته شده تضمین می‌کنیم.

چه URL و چه IRL، مردم بلافاصله در Web3 به شما خواهند گفت که آیا ارزشی برای پروژه خود ارائه می دهید یا خیر.
راه اندازی یک پروژه NFT امروز به صورت ناامن، کاملا احمقانه است. یان راجرز، مدیر ارشد تجربه لجر، گفت: ما اولین ضرابخانه امن در جهان را راه‌اندازی کرده‌ایم، زیرا مردم نباید به روش دیگری این کار را انجام دهند.
«هر برندی که با Ledger Enterprise ایمن نشده باشد و خارج از [LEDGER] Market باشد، جوامع باید بپرسند: چرا من را تا حد امکان ایمن نگه نمی‌دارید؟ درهای ما باز است.»

شرکای راه‌اندازی بازار عبارتند از Brick، Tag Heuer از LVMH، پروژه‌های پیشرو NFT RTFKT و DeadFllaz و غیره. قطره های اضافی در هفته های آینده برنامه ریزی می شود.
مارکت با ایجاد مجموعه‌ای از شرکای NFT، چالشی را که اکثر بازارها با آن روبرو هستند را حل می‌کند و مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتال ناخواسته را ارائه می‌کند.
تا به امروز، 98.2 درصد از NFT های OpenSea هرگز پیشنهادی دریافت نکرده اند.

Sebastien Badault، معاون Metaverse در Ledger گفت: «دنیای NFT به سرعت در حال حرکت است، اما این گنجینه های دیجیتال باید برای همیشه امن نگه داشته شوند.
«با [LEDGER] Market، پلتفرم جدید توزیع NFT ما، بهترین‌های هر دو جهان را به ارمغان می‌آوریم.
از یک طرف، امنیت در سطح جهانی لجر با اولین ضرابخانه امن جهان،
و از سوی دیگر، منحصر به فرد ترین قطره های جهان.
موفقیت اولین امتیاز Genesis ما واقعاً نشان می‌دهد که ما راه‌حل‌های معنادار و ایمن را برای سازندگان و کاربران ارائه می‌کنیم. ”

[ L ] بازار را می توان از طریق Ledger Live، محیط لجر کاملاً ایمن ما، که در آن کاربران می توانند با استفاده از امضای شفاف، ایمن ترین و مطمئن ترین روش برای به دست آوردن دارایی های دیجیتال، افت های آینده را برش دهند. همه پروژه‌های [L] Market توسط Ledger Enterprise Create، مجموعه‌ای از فناوری کلیدی که بزرگترین برندهای جهان را قادر می‌سازد تا عملیات Web3 خود را گسترش دهند، تضمین می‌شوند. Ledger Enterprise Create به طور کامل با Market یکپارچه شده است تا امنیت سرتاسری را از فرآیند ایجاد تا توزیع به مشتریان ارائه دهد.

LEDGER ، امن ترین بازار NFT جهان را راه اندازی می کند

لجر در حال حاضر بسیاری از با ارزش‌ترین دارایی‌های دیجیتالی جهان را تضمین می‌کند. – 45 مورد از 100 تراکنش برتر در OpenSea و 40 درصد از Bored Apes. ماموریت لجر که اکنون به بیش از 9 زبان در دسترس است. و در سراسر جهان ارسال می شود، امروز مهمتر از همیشه است. و به کاربران و خلاقان امن ترین ابزارها را در سراسر Web3 در محیطی که کاربران به طور فزاینده ای با استفاده از فناوری Web2 برای محافظت از ارزش Web3 با چالش هایی مواجه می شوند، می دهد.

منبع :  شرکتLedger