Ledger کیف پول سخت افزاری متمرکز بر NFT، لجر نانو اس پلاس  را راه اندازی کرد.

چکیده : Ledger، تامین‌کننده اصلی کیف‌پول‌های سخت‌افزاری که برای ذخیره‌سازی امن ارزهای رمزپایه مانند بیت‌کوین (BTC) طراحی شده‌اند، کیف پول جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که متخصص در توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است.
Ledger کیف پول سخت افزاری متمرکز بر NFT، لجر نانو اس پلاس  را راه اندازی کرد.

Ledger کیف پول سخت افزاری متمرکز بر NFT، لجر نانو اس پلاس  را راه اندازی کرد.

لجر نانو اس پلاس جدید (کیف پول NFT)، ششمین کیف پول سخت افزاری تولید شده توسط Ledger، از زمانی است که این شرکت اولین کیف پول HW1 خود را در سال 2015 معرفی کرد.

Ledger، تامین‌کننده اصلی کیف‌پول‌های سخت‌افزاری که برای ذخیره‌سازی امن ارزهای رمزپایه مانند بیت‌کوین (BTC) طراحی شده‌اند، کیف پول جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که متخصص در توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است.

لجر روز سه‌شنبه به کوین تلگراف اعلام کرد، محصول جدید که Ledger Nano S Plus نام دارد، نسل بعدی نسخه اصلی نانو است که در سال 2016 منتشر شد و با در نظر گرفتن نیازهای کلکسیونرهای NFT طراحی شده است.

ایان راجرز، مدیر ارشد تجربه، به کوین تلگراف گفت: Ledger Nano S Plus جدید ششمین کیف پول سخت افزاری تولید شده توسط لجر از زمانی است که این شرکت اولین کیف پول HW1 خود را در سال 2015 معرفی کرد. این محصول همچنین اولین کیف پول سخت افزاری است که لجر پس از معرفی Ledger Nano X در سال 2019 منتشر کرده است.

Ledger - لجر نانو اس پلاس - کیف پول سخت افزاری NFT

لجر نانو اس پلاس

Nano S Plus همراه با پشتیبانی اخیر از فناوری امضای واضح از طریق Ledger Live با هدف ارائه تجربه کاربری ایمن‌تر برای مشتریان Web3 است.

راجرز خاطرنشان کرد: در حالی که کیف پول جدید لجر به طور بومی از مدیریت امن تراکنش های NFT پشتیبانی می کند، برخی از مواردی که قبلا کیف پول های لجر از NFT ها نیز پشتیبانی می کردند:

کاربران Ledger Nano همیشه توانسته‌اند NFT‌ها را از طریق شرکای خود در Ledger Nano X ذخیره کنند، و اکنون نرم‌افزار Ledger’s Ledger Live پشتیبانی از NFT را در اولویت قرار می‌دهد که در آن کاربران می‌توانند NFT‌های خود را در Ledger Live مشاهده کنند و از طریق امضای واضح تراکنش‌های ایمن انجام دهند.

مدیر اجرایی توضیح داد که فناوری امضای شفاف با هدف ارائه تمام جزئیات یک تراکنش، از بین بردن خطر “امضای کور” یا رضایت به یک تراکنش بالقوه خطرناک است.

چارلز گیمت، مدیر ارشد فناوری لجر، قبلاً به کاربران در مورد خطرات ناشی از امضای کورکورانه تراکنش‌های بلاک چین پس از حمله بزرگ فیشینگ که بزرگترین بازار NFT جهان OpenSea در فوریه را هدف قرار داده بود، هشدار داده بود.

آخرین اخبار اندکی پس از آن منتشر شد که لجر نسخه محدودی از لجر نانو اس پلاس را در اوایل ماه مارس عرضه کرد و 10000 دستگاه را برای پیش‌فروش هر کدام با قیمت 79 دلار عرضه کرد.

Ledger که در سال 2014 راه اندازی شد، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری در جهان است که دستگاه های فیزیکی طراحی شده برای ذخیره کلیدهای خصوصی کاربر هستند.
این شرکت تاکنون بیش از 4.5 میلیون کیف پول فروخته و شش کیف پول مختلف شامل HW1، Unplugged، Blue، Nano S، Nano X و Nano S Plus را روانه بازار کرده است. این شرکت تاکنون تولید سه نسخه اول را متوقف کرده است.

کیف پول سخت افزاری - کیف پول لجر