صرافی های کریپتو در بازار با مشکل مواجه هستند. کیف پول های سخت افزاری در شرف بازگشت

از آنجایی که صرافی های کریپتو در بازار نزولی با مشکل مواجه هستند، آیا کیف پول های سخت افزاری در شرف بازگشت هستند؟

صرافی های کریپتو در بازار با مشکل مواجه هستند. کیف پول های سخت افزاری در شرف بازگشت

از آنجایی که صرافی های کریپتو در بازار نزولی با مشکل مواجه هستند، آیا کیف پول های سخت افزاری در شرف بازگشت هستند؟

صنعت کیف پول سخت افزاری کریپتو که با محبوبیت صرافی های رمزنگاری تا حدودی تحت الشعاع قرار گرفته است، ممکن است به دلیل بازگشت تدریجی باشد.

از آنجایی که برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز با مشکلاتی در عملیات مواجه شدند، در حالی که ارزش ارزهای دیجیتال به شدت کاهش یافت. و کاربران برای برداشت وجوه فریاد زدند، این افزایش بی‌ثباتی ممکن است علاقه به صنعت «کیف پول سرد» را افزایش داده باشد.

صرافی های کریپتو در بازار با مشکل مواجه هستند. کیف پول های سخت افزاری در شرف بازگشت

بر اساس گزارشی، بازار جهانی کیف پول سخت افزاری در سال 2021 به ارزش 252 میلیون دلار رسید. و انتظار می رود تا سال 2027 به ارزش 1.1 میلیارد دلار یا CAGR 27.2 درصد برسد. این نشان می‌دهد که ممکن است از نرخ رشد 12.7 درصدی گزارش شده صرافی‌های ارز دیجیتال با ارزش درآمد بازار پیش‌بینی‌شده 675 میلیون دلار تا سال 2028 پیشی بگیرد. آنچه را که می‌خواهید بخوانید.

کافی است بگوییم که در این بازار نزولی Hito مبتنی بر SF را راه‌اندازی می‌کند .که خود را به عنوان «آی‌پاد برای ارزهای دیجیتال» بازاریابی می‌کند.

Hito به اندازه یک کارت اعتباری است، دارای صفحه نمایش چند لمسی بزرگ است. و به صورت بی سیم به دستگاه ها متصل می شود.

هیتو ممکن است به سمت دری که به طور فزاینده ای باز می شود فشار می آورد.

با توجه به اینکه دو کیف پول سخت افزاری اصلی، لجر و ترزور، تقریباً 5 میلیون کاربر دارند، به نظر می رسد فضای زیادی برای رشد وجود داشته باشد، زیرا حداقل 295 میلیون دارنده رمزارز وجود دارد که ممکن است تصمیم بگیرند کیف پول های سخت افزاری را به مجموعه خود اضافه کنند.

 

کیف پول هیتو

قیمت هیتو 149 دلار است. این در تضاد با – برای مثال – ارزان‌تر Ledger NANO S است که قیمتی در حدود 65 دلار دارد.

پیشنهاد Hito برای این هزینه اضافی این است که نقل و انتقالات را می توان به صورت بی سیم با استفاده از بلوتوث یا NFC انجام داد، در حالی که به روز رسانی و شارژ نیز بی سیم است.

بنابراین من حدس می زنم که شما برای حذف کانکتور USB هزینه می کنید؟

با این حال، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد. اینها شامل یک صفحه نمایش رنگی 2 اینچی چند لمسی است. که دارایی های رمزنگاری شما را نمایش می دهد.

پشتیبانی از بیش از 600 دارایی دیجیتال، از جمله توکن های بیت کوین، ETH و ERC20؛ اتصال به کیف پول های دیگر مانند WalletConnect، MetaMask، Trust Wallet، Argent، Gnosis Safe Multisig. یک سیستم واحد روی یک تراشه؛

پشتیبانی از کیف پول های متعدد و کد پین؛

و محافظت در برابر سیگنال خوان های الکترومغناطیسی.

اگر استفاده از هیتو به همان اندازه ای که ادعا می کند ساده باشد، با توجه به شرایط فعلی ممکن است شانسی در بازار داشته باشد. و منصفانه است که بگوییم بسیاری از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری به مهارت‌های فنی بسیار بیشتری نسبت به افراد عادی نیاز دارند، بنابراین هر گونه ساده‌سازی قابل استقبال است.

از بنیانگذار مایک کریلوف، مدیر عامل و بنیانگذار هیتو پرسیدم که چرا فکر می‌کند هیتو در این محیط کنونی موفق شده است: «کیف‌پول‌های سخت‌افزاری سخت‌افزاری قبلی برای گیک‌ها و توسط گیک‌ها ساخته شده‌اند. آنها دست و پا گیر هستند، به مهارت های فنی نیاز دارند، تعامل با آنها دشوار است و همیشه باعث ایجاد این احساس می شوند که می خواهید کار اشتباهی انجام دهید. در نهایت، آنها نتوانستند به یک راه حل اصلی تبدیل شوند، به این معنی که وجوه اکثر دارندگان کریپتو در آنجا امن نیست.

کریلوف ادعا می کند که تیم او سه سال را صرف ساخت Hito در حالت مخفی کاری کرده است به عنوان “یک دستگاه همه جا حاضر و آسان برای استفاده با UX عالی. این کیف پول سخت افزاری شیک، بصری و در نهایت محافظت شده است که مخاطبان انبوه می توانند به آن اعتماد کنند.»

مطمئناً هر چه کریپتو اصلی‌تر شود، کلاهبرداری‌ها و کلاهبرداری‌های کریپتو رونق بیشتری پیدا می‌کنند و به نفع بحث کیف پول‌های سخت‌افزاری هستند. کلاهبرداران کریپتو در سال 2021 رکورد 14 میلیارد دلار را به دست آوردند (79 درصد رشد سالانه).

طبق گزارش Immunefi، در سه ماهه اول سال 2022، 1.23 میلیارد دلار از دست رفت که تقریباً 8 برابر بیشتر از سال گذشته است، عمدتاً به این دلیل که کلاهبرداران می توانند به حساب های رمزنگاری آنلاین دسترسی پیدا کنند.

کیف پول‌های سخت‌افزاری را نمی‌توان از طریق ابر به همان روش هک کرد، زیرا اعتبار شما هرگز از دستگاه خارج نمی‌شود.

با این حال، باید دید که آیا هیتو می تواند کاربران بیشتری را از صرافی ها جذب کند یا خیر. کیف پول های سخت افزاری نیز می توانند به سادگی، از نظر فیزیکی، گم شوند.

منبع  TechCrunch