نحوه ارسال ارز دیجیتال به کیف پول های سخت افزاری از صرافی ها

نحوه ارسال ارز دیجیتال به کیف پول های سخت افزاری

نحوه ارسال ارز دیجیتال به کیف پول های سخت افزاری از صرافی ها

نحوه ارسال ارز دیجیتال به کیف پول های سخت افزاری

شما در یک صرافی رمزنگاری ثبت نام کرده اید. و ارز دیجیتال خریداری کرده اید. شما به تجارت آن اهمیت نمی دهید. شما برای بلند مدت سرمایه گذاری کرده اید. بنابراین، با ارز دیجیتال چه کار می کنید؟ شما 2 گزینه دارید:

  1. آن را در صرافی نگه دارید و امیدوارم بعداً بتوانید آن را پس بگیرید.
  2. با ارسال آن به کیف پول سخت افزاری رمزنگاری خود، آن را از صرافی خارج کنید.

به همان اندازه که گزینه یک راحت به نظر می رسد، توصیه ما غیرمسئولانه خواهد بود. دلیل این امر این است: کاربران صرافی که ارز دیجیتال خریداری می کنند، در واقع مالک آن نیستند. شرکت های فعال در صرافی ها مدیریت را، انجام می دهند. موجودی حساب صرافی شما در اصل یک IOU است.

خبر خوب: ادعای کنترل ارز دیجیتالی که در صرافی خریداری کرده اید بسیار آسان است. (این همان گزینه دو است.) البته، قبل از اینکه بتوانید ارز دیجیتال را از یک صرافی ارسال کنید، باید یک کیف پول سخت افزاری خریداری کرده و راه اندازی کنید. با فرض اینکه این کار را انجام داده اید، مراحل بعدی در زیر آمده است.

1. آدرس را از کیف پول سخت افزاری کریپتو دریافت کنید.

قبل از اینکه بتوانید ارز دیجیتال ارسال کنید، باید بدانید که به کجا می‌رود. در این مورد، شما آن را به آدرسی ارسال می کنید. این آدرس توسط کیف پول سخت افزاری شما تولید می شود. شرکت‌هایی که کیف پول‌های سخت‌افزاری تولید می‌کنند، تلاش زیادی می‌کنند تا این مرحله را تا حد امکان کاربر پسند کنند.

صرف نظر از دستگاهی که دارید، فرآیند لازم برای دریافت کیف پول سخت افزاری شما برای ایجاد آدرس گیرنده اساساً یکسان است. لطفاً این را درک کنید: شما فقط می توانید ارزهای رمزنگاری شده را دریافت کنید که توسط کیف پول سخت افزاری شما پشتیبانی می شوند.

همچنین باید مطمئن شوید که اپلیکیشنی را نصب کرده اید که مطابق با ارز دیجیتالی است که می خواهید ارسال کنید. به عنوان مثال. برای ارسال بیت کوین به آدرسی که توسط Ledger Nano S شما تولید شده است، باید اپلیکیشن بیت کوین را نصب کرده باشید.

2. ارز دیجیتال را به آدرس ارسال کنید.

وب‌سایت یا برنامه صرافی را که می‌خواهید ارز دیجیتال از آن ارسال کنید، بارگیری کنید. به صفحه برداشت بروید. نام و مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید به کیف پول سخت افزاری خود ارسال کنید، وارد کنید.

آدرس گیرنده را از کیف پول سخت افزاری خود کپی کنید. و آن را در قسمت مربوطه در صفحه برداشت صرافی قرار دهید. اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که، صحت تمام جزئیات را تأیید کنید.

نکته: ابتدا مقدار کمی ارز دیجیتال ارسال کنید. سپس قبل از ارسال مبلغ بیشتر، بررسی کنید که معامله طبق برنامه انجام شده است.

همه صرافی‌های ارز دیجیتال خوب و کیف پول‌های سخت‌افزاری دارای راهنمای ارسال ارزهای دیجیتال هستند. آنها را معمولاً می توان در بخش راهنما پیدا کرد. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، با تیم پشتیبانی صرافی یا ارائه دهنده کیف پول تماس بگیرید.

به کیف پول سخت افزاری کریپتو نیاز دارید؟

در وبسایت تهران لجر امکان مقایسه و خرید انواع کیف پول سخت افزاری بر اساس بودجه و نیاز شما وجود دارد.

فقط کافیست قسمت مقایسه کیف پول ها ، مجله و فروشگاه ما را مطالعه کنید.